Kategorie

Co zrobić aby sweterek nie zabijał!!!

Tytuł przewrotny, ale bardzo trafiony.
Macie tak, że czasami wchodzicie do sklepu a tam przesympatyczna Pani przesympatycznie uwija się prezentując zalety towaru a wy zamiast jej słuchać
Dzielicie się na dwa obozy… jeden to FACET gapiący się w jej wielki dekolt i powabne piersi, a drugi obóz to wściekła żona która zamiast myśleć o zakupie myśli o tym że Panią powiesi a męża udusi.
No i Pani się dziwi, że klienci niby tacy zdecydowani a nie kupili

Jednym słowem jak zaraz napiszę, że wygląd nie jest ważny to przynajmniej będziecie wiedzieć, że ściemniam.
Sam należałem do grona osób które myślały tak, kupię sobie „gajorek” u Armaniego i szafa gra…
A tu czasami przewrotnie widzę, że klient zamiast ze mną rozmawiać nie może się skupić no i okazało się, że do „gajorka” od armatniego jak się założy krawat od samego Trumpa ale jest on w idiotycznym zestawieniu kolorystycznym to chociażby użyć całą wiedzę o relacjach klient i tak się skupi na krawacie ;)
A co ciekawe każdy z nas jest inny i poradniki w stylu biznesowo to takie i takie a na bal to takie i takie nie do końca prawdę nam powiedzą.
Na tym warsztacie dokładnie zdiagnozujemy Twój profil kolorystyczny!

Co dalej… mowa ciała, ważniejsza od tego co mówicie, jeśli będziecie mówić jedno a pokazywać ciałem drugie to zrobicie sobie dywersję swoich działań.
Dokładnie podczas rozmowy widać kiedy ktoś jest zainteresowany co go interesuje jak go interesuje i kiedy chce kupić a co najlepsze o czym myśli :)
Oczywiście możesz to przekuć na sukcesy a możesz się z tego śmiać i sukcesy zgarną jak w reklamie Lotto inni ;)

Nagramy Cię na kamerze w obecności innych osób ( powiesz kurcze trema mnie zje… SUPER! Właśnie po to, to robimy abyś się przełamał, bo lepiej się spalić u nas przed kamerą niż podczas negocjacji nad kontraktem życia… prawda? )

Jednym słowem z warsztatów wyjdziesz znacznie pewniejszy siebie, a każda godzina ćwiczeń robi tyle co tydzień teorii!
Po warsztatach także będziesz pewniejszy swego wizerunku i ubioru, a komfort na tym polu powoduje zupełnie inne nastawienie podczas często męczących negocjacji… ( nie wierzysz, kup sobie starego poloneza zobacz o ile % będziesz mniej lub bardziej pewny siebie niż wysiadając z nowego mercedesa, kiedy masz załatwić np. kredyt obrotowy w banku ;) i dokładnie to samo dotyczy ubioru ).


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.