Kategorie

O nowe recruting Tool :) w Newsweek piszą o MLM.

Cieszy mnie to bardzo, kolejna gazeta która w Polsce ma opinię poważnej ;) porusza temat MLM. Radzę kupić sobie parę egzemplarzy i w przypadkach kiedy ktoś na temat Marketingu Sieciowego będzie wam smażył piramidalne farmazony warto dać mu taki artykuł do poczytania. Świat się zmienia, MLM wkracza coraz mocniej na uczelnie, wymuszają to sami studenci którzy chcą się rozwijać, chcą zarabiać a zmywak w Anglii nie jest szczytem ich marzeń ;)

Więcej na temat artykułu networkmagazyn.pl

  • Malwina, Grudzień 25, 2010, 4:26 pm

  Odpowiedz

  Oczywiście, że teraz nadszedł czas dla MLMu ;) a dla osoby, która się nie podpisała z imienia polecam trochę poczytać książki Roberta Kiyosakiego. W “Szkole Biznesu” pisze właśnie o marketingu sieciowym. Może najpierw warto spróbować, a potem mówić, że to “nie działa”? Chociaż większość tych, którzy działają w MLM wiedzą, że to naprawdę działa. Sama w tym działam i widzę siebie w tym biznesie, bo wiem, że mogę stać się finansowo niezależna i serdecznie pozdrawiam tych, którzy myślą podobnie ;)

 1. Odpowiedz

  .Oj anonimie jaka z ciebie życiowa sierota.Brak słów na twoje farmazony.Jeśli o zachodniej Europie mowa to właśnie w Anglii bardzo dobrze nasz biznes się rozwija.Proszę przestań się ośmieszać.A ty jak rozumiem to wolisz nabierać się na ZUS-owską piramidę finansową.Hihihihihi…..

  • mlm, Grudzień 23, 2010, 3:23 pm

  Odpowiedz

  piramidalna to jest wasza struktura..XXI wiek a ludzie daja sie na takie pierdoly nabierac, weż sie do roboty a nie mącisz ludziom w głowach…jeszcze tym młodym. Jak nie zarabiacie na produktach bo same w sobie są warte ceny ( sa poprostu drogie) to na czym tak naprawdę zarabiacie…a może na materiałach szkoleniowych dla rekrutów?? Pozdro dla tych co myślą, bo jakbyście mówili prawdę o tym waszym super biznesie to już dawno nie było by miejsca. Jakoś nigdzie o was nie huczą a chyba to nie pierwszy rok działalności..takie rzeczy tylko w PL, na zachodzie już dawno przejżeli na oczy !!!

   • admin, Grudzień 23, 2010, 4:47 pm
   • Autor

   Odpowiedz

   No ale my chociaż mamy jaja pisać z imienia i nazwiska a nie anonimowo :)
   Nabierać to się w tym kraju na ZUS ludzie dają szanowny anonimie hehe

  • Marcin Urbaniak, Grudzień 23, 2010, 1:02 pm

  Odpowiedz

  Super!!To prawda świat się zmienia, a wraz z nim ludzie:)…jest to świetny biznes…każdy powinien stworzyć sobie dodatkowe wspaniałe źródło dochodu na całe życie.. Tyle ile będziemy mieli w sobie determinacji, motywacji, charyzmy tyle wyniesiemy z życia..
  Podkreślamy w tym biznesie radość tworzenia, dążmy do lepszego jutra..
  Posiadamy władze i umiejętności potrafiące bawić publikę ale i dawać materiał do przemyśleń, refleksji.. Świadomi odpowiedzialności jaka spoczywa na nas szczególnie przed młodymi ludźmi podatnymi na wszelkiego rodzaju możliwości współczesnego świata, kreatywność, wiara, wiedząc że wiedza to wolność, możliwości, prawo do bycia sobą, bycia oryginalnym i kreatywnym czerpiącym inspiracje z różnych źródeł, otwartym na ludzi, widząc cel w mówieniu o życiu szczerze, przekonywanie ludzi, że poprzez nasze działania wpływamy na obraz świata nie tracąc nadziei.. Człowiek otwarty na świat jest zdolny do wyrażania własnych opinii i poświęceń..My występujący pod szyldem Lider przekazujmy wiedzę, pomoc będącą manifestem podstawy życiowej otwartej na świat zewnętrzny drugiego człowieka, ta wiedza jest apelem o wyjście do ludzi, ułożenie sobie życia, odrzucenie fobii i do schematycznego myślenia o życiu i o przyszłości. Bo to nasza przyszłość…My ją kształtujemy i pielęgnujemy.. Musimy wyjść na tory prowadzące do celu do szczęścia i realizacji samego siebie. Jest to biznes dla wszystkich którzy chcą coś zrobić ze swoim życiem, chcą się rozwijać i w tym celu dać z siebie naprawdę dużo, dla wszystkich, niech każdy spróbuje stworzyć sobie wspaniałą przyszłość! Nie poddawajmy się nigdy.. bądźmy szczęśliwy z osiągnięć jakie wniesiemy w nasze życie, bądźmy bogatsi wewnętrznie i wysyłajmy tą energie w świat…dajmy z siebie wszystko…Życzę wszystkim powodzenia w osiąganiu naszych życiowych celów! Pozdrawiam wszystkich tych, którzy przejęli kontrole nad swoim życiem!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.