Kategorie

Zobacz jakie wyniki finansowe osiąga Twoja firma! Raport 2012 2013

Kolejny raport pokazuje kto jest silny, kto ma problem, kto się zwinął kto rozwinął. Kto się odbija a kto robi pranie mózgu.

Zastanawiacie się dlaczego w ogóle te raporty pokazujemy? Jeśli chcecie mieć biznes na lata co roku sprawdzajcie jak wygląda kondycja Waszej firmy.

Z tych raportów można wyciągnąć bardzo dużo ciekawych wniosków.

http://www.networkmagazyn.pl/raport_finansowy_branzy_ds_mlm_za_lata_2012_2013

 1. Odpowiedz

  DBR i EUCO cały czas na plus. Dla mnie to spore zaskoczenie. Oferują produkt nie powtarzalny,a mimo to notują wzrost obrotów. W sumie bardzo dobra inicjatywa. Mam nadzieje, że będziecie publikować raporty z kolejnych lat.

 2. Odpowiedz

  Teraz dopiero trafiłem na raport i jest w nim jak dla mnie kilka zaskoczeń: Tupperware i Akuna od ładnych paru lat konsekwentnie na minusie. Do tego Lyoness na wzroście (myślełem, że to już upadło). No i wreszcie Vorwerk, DLF czy Mary Kay – firmy, o których mało się słyszy znajdują się przed takimi gigantami jak FLP czy Flavon…

  • Maciej, Marzec 2, 2015, 9:55 am

  Odpowiedz

  Betterware nie ujęliśmy w zestawieniu bo w Polsce firma się przekształca obecnie. Nie wiadomo, którą spółkę ująć w raporcie. Kiedy wszystko się ustatkuje (jedna spółka będzie zlikwidowana i zostanie tylko jedna) wtedy będzie można ją dołączyć.

  • Jarosław, Luty 26, 2015, 2:25 pm

  Odpowiedz

  A czy to możliwe aby firma nie złozyła takiego oświadczenia? Pytam bo brakuje Betterware.

 3. Odpowiedz

  Na taki raport z przyjemnością poczekam za rok, jak załapie się nowa firma, w której działam (S7) i której jeszcze na liście nie ma:)
  Dobry pomysł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.