Kategorie

Ranking obrotów firm MLM, zobacz gdzie naprawdę jest Twoja firma.

Sprawdź jakie obroty robi Twoja firma! Co się działo w 2007 a co w 2008 a już niedługo będzie 2009rok dostępny.

A po co komu taki ranking?

Wiecie od długiego czasu chodziło mi to po głowie i Maciejewskiemu też. Zapewne sami się czasami spotykacie z ludźmi którzy przedkładają “Taliban” nad fakty. Często takie osoby rozpędzają się tak znacznie, że potrafią zagubić się w wirtualnym świecie miliardów na rynkach które są niedostępne  ;)  To dej pory ludzie robili to właściwie zupełnie bezkarnie. Komu chce się sprawdzić KRS… cóż poważna osoba skrzętnie to robi ( sam sprawdziłem sobie Akunę zanim podjąłem współpracę. Okazało się, że osoba która ze mną rozmawiała mówiła prawdę,  a także firma widać było była w fazie dynamicznego rozwoju). Generalnie KRS jest jednym z lepszych sposobów sprawdzenia kontrahenta.

Wiecie takie rzeczy w klasycznym biznesie robi się bardzo często szczególnie jak się daje komuś przelewy. KRS jest jednym z najlepszych sposobów transparentnego sprawdzenia jaka jest kondycja firmy. I to mnie cieszy.

A więc parę miesięcy temu dograłem z redakcją networkmagazyn.pl , że będziemy robić “trzepanie” branży. Założyliśmy, że musi to zrobić zewnętrzna wywiadownia gospodarcza, aby było w 100% obiektywnie. Założyliśmy, że ma to dotyczyć Polski oraz w pierwszej kolejności badamy firmy z listy firm MLM w networkmagazyn.pl

Starą praktyką biznesową jest to aby się interesować miejscem które jest dla mnie dostępne. Oczywiście ważne jest to co się dzieje w USA, jednak mając przed oczami KRS i wyniki globalne bardzo często należy się podrapać po głowie i pomyśleć, a dlaczego im idzie a u nas nie ;)

Osobna kwestia to właśnie mitomania, popatrzcie… ile to ja razy słyszę i widzę jak ktoś dostaje orgazmu na miliardy Amway..a w Polsce stoi na około 130 milionów…. i teraz żeby dobrze zrozumieć o co mi chodzi.

130.000.000 PLN TO KUPA FORSY.

Więc jeśli jesteś z amway to może lepiej Polakowi pokazać, że w Polsce Amway robi górę forsy obrotu i można wyciągnąć naprawdę świetne prowizje, niż się podniecać jak Talib do bomby, że w USA to potęga…

Jak jesteś z FM to zamiast psy wieszać na Oriflame jak to się firma kończy ….. pokaż jakie przyrosty ma Twoja firma!

Jak jesteś z Herbalife to nie opowiadaj jak to firma robi miliardy i co sekundę się sprzedaje w USA szejk bo w Polsce nie ma na to szansy… ALE 22miliony w 2007 a 28 milionów w 2008 roku oznacza, że w Herbalife jest ponad 20% wzrost obrotu więc jest to niezły moment na rozpoczęcie współpracy.  A 28 milionów obrotu to jest niebagatelny tort do podziału.

I tak dalej i tak dalej… jednym słowem mam nadzieję, że będzie teraz mniej mitomańsko, bardziej transparentnie.

Kupcie sobie gazetę, jest znowu świetne rektruting tool, możecie pokazać, że wasze firmy mają takie a takie obroty. Zawsze możecie wyciągnąć pozytywne wnioski z wyników KRS… no chyba, że się naściemniało kolegom jaka to firma jest wielka a potem okazało się, że król jest nagi ;)

Na koniec dodam, że co mnie również cieszy, właściwie każda firma odnotowała przyrosty ( pamiętajmy, że to tłuste lata) więc NIEZALEŻNIE W JAKIEJ JESTEŚ FIRMIE masz niezłe pole do popisu, i zarobisz w Oriflame Amway w FM LR Akunie itd…

Życząc szczęśliwego nowego roku i jak największego udziału w % obrocie waszej firmy zapraszam do komentowania i

LINK DO RANKINGU KRS MLM


 1. Odpowiedz

  Witaj Piotrze :)
  Moim zdaniem najważniejsza jest decyzja. Obojętnie co robisz i co chcesz osiągnąć w swoim życiu, musisz o tym postanowić. Każde nasze osiągnięcie oparte jest na wiedzy i treningu w danej dziedzinie. Jedynie w taki sposób możesz być coraz lepszy w tym co robisz. Nie ma innej drogi. Każdy kto odnósł jakikolwiek sukces powie Ci że przeszedł wcześniej potrzebny mu trening. Dlatego jeśli pragniesz być w czymś dobrym potrzebujesz do tego treningu i kogoś kto Tobą pokieruje.
  Dlatego też nie zależnie od firmy z którą współpracujesz, najważniejsza jest decyzja, praca i wytrwanie. Więcej o tym możesz przeczytać w moim artykule pt. “Dlaczego BIZNES W DOMU i MARKETING SIECIOWY nie działają…?!” http://patrycjazak.com/archives/558

  Pozdrawiam

  Patrycja

 2. Odpowiedz

  Witam.
  Pożyteczne dane. Otworzyły mi oczy na potęgę MLM w Polsce i możliwości rozwoju w najbliższych latach.
  Pozdrawiam

 3. Odpowiedz

  Niezmiernie cieszy, że firma, z którą się współpracuje jest na czele stawki. Ale fajnie, że taki ranking został wydany. Chociaż człowiek ma pewien wgląd w to co się dzieje w MLM.

  • Wojtek, Lipiec 7, 2011, 8:10 pm

  Odpowiedz

  Panie Macieju,Piotrze świetna robota.Takie who is who w polskim MLM.
  Mam tylko taka uwagę – czy obroty Oriflame to obroty ze sprzedaży czy razem z wartościa produkcji ( mają fabryki w Polsce i exportują) , to samo pytanie do FM spółka komandytowa.
  Pozdrawiam i gratuluje. Tak trzymać

 4. Odpowiedz

  A ja znalazłem firmę gdzie buduję sieć współpracowników bez znaczenia na firmę w której pracuję. I to mi sie podoba bo sieć jest moja bez względu na to czy wejdzie nowa firma gdzie wszyscy uciekną.

   • admin, Czerwiec 17, 2011, 6:27 am
   • Autor

   Odpowiedz

   Mirku jeśli to jest zupełnie bez znaczenia to budujesz w sumie piramidę.
   To także na zdrowie nie wychodzi ;)

  • Andrzej, Styczeń 23, 2011, 12:48 am

  Odpowiedz

  Dziękuję za włożoną pracę w to narzędzie rekrutacyjne. Teraz widać jak na dłoni ile jest do podziału w danej firmie :). Od początku działalności w systemie MLM jestem zwolennikiem faktów a nie tego, że gdzieś tam, ktoś tam zarabia miliony dolarów i ty też tak możesz za kilka miesięcy :D.

  • Joanna, Styczeń 3, 2011, 8:40 pm

  Odpowiedz

  Witam serdecznie i dziękuje za świetnie wykonaną pracę-napewno ułatwi mi to dotarcie do pewnych osób.Pozdrawiam ;)

  • Mariusz, Styczeń 1, 2011, 7:19 pm

  Odpowiedz

  powiem krótko: koleje rewelacyjne recruting tool! Świetna robota!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.