Kategorie

Piotr Pakuła o sukcesie w biznesie… Top Smakosze MLM 2011

Piotr Pakuła o MLM… jednym słowem, co bardzo poważny biznesmen sądzi o tym, co robicie? Jaka jest jego recepta na sukces?

O nim na stronie zjazdu Top Smakoszy.

Ma 32 lata i urodził się w Gdańsku. Prowadzi z żoną i rodziną kilka działalności w różnych branżach przemysłu. Obecnie posiada i zarządza kilkoma fabrykami produkcyjnymi, główna domena to umundurowanie dla wojska i policji i produkcja pieczarek.
http://pphkama.pl/
http://www.biochamp.pl/
Jak sam mówi…W naszej szwalni w Ostrowi Mazowieckiej codziennie powstaje ponad 1000 szt. mundurów. Mamy w planach stworzenie ekologicznego parku rolniczego z żywnością ekologiczną. W tym celu kupiliśmy byłe lotnisko wojskowe o pow. 400ha w woj. pomorskim, na którym jako pierwsza 4 lata temu stanęła nasza pieczarkarnia. Produkujemy około 300 ton grzybów miesięcznie. W ostatnich latach zajmuję się również importowaniem drewna egzotycznego z Azji południowej i Afryki na cele stolarki otworowej. W woj. zach-pom posiadamy tartak i stolarnię. Ponieważ zawsze jestem otwarty na każdą propozycję współpracy w materii biznesu, jak również poszerzanie wiedzy, bardzo chętnie przyjąłem zaproszenie do Pana Smolenia na meeting TOP Smakosze branży MLM, którą interesuję się od jakiegoś czasu.

Osobiście faceta znam… wiecie, militaria, pwm Allegro… mundury… świat jest mały.

Piotra pasjonują substancje aktywne produkowane w świecie farmaceutycznym, wiele godzin można z nim rozmawiać na tematy związane z biotechnologią, a że, pasje przekuwa w czyny… to pewnie o nim usłyszycie. Kto wie, może nawet w kontekście branży MLM… no, ale jedno jest pewne między zrobieniem czegoś w laboratorium a zrobieniem tego samego czegoś na skalę przemysłową… to poważna różnica. Jednak jedną z dewiz rodziny Pakułów jest zachowywanie spokoju, bo duża forsa wymaga spokoju!

No i tyle o Piotrze, a teraz zapraszam na film z imprezy Top Smakosze 2011, na którym Piotr zdradzi wam sekrety sukcesu…, które o dziwo są uniwersalne!

  • Zbigniew, Sierpień 22, 2012, 9:17 pm

  Odpowiedz

  Witam Wszystkich,
  Pan Piotr to tylko w buzi jest mocny, bo tak naprawdę nie prowadzi żadnej firmy. Zadna z wymienionych firm nie należy do niego. Nie jest ani udziałowcem ani pracownikiem.
  Żałosne! jak można mieć wybujałą wyobraźnię. Wszystkich zainteresowanych odsyłam do KRS.

   • admin, Sierpień 23, 2012, 7:07 am
   • Autor

   Odpowiedz

   Zbigniewie
   http://www.biochamp.pl/contact

   sam sobie to tam umieścił :)

  • Zbyszek, Lipiec 23, 2011, 6:48 pm

  Odpowiedz

  Słusznie nikt nic za darmo nie dostanie,pracować niestety trzeba.

 1. Odpowiedz

  Bardzo dobry pomysł z tym wywiadem.
  Krótko i mądrze na temat biznesu. Z przyjemnością posłuchałem i polecę innym.

  • Łukasz, Lipiec 11, 2011, 9:26 pm

  Odpowiedz

  Widać ,że ten człowiek wie co mówi w zupełności się zgadzam.

  • Zofia, Lipiec 11, 2011, 6:53 pm

  Odpowiedz

  Witam Pana !
  Mądrze, krótko i wiarygodnie pan biznesmen przedstawił zasady działania wszelkich biznesów. Bo tak naprawdę zasada zdobywania jakiegokolwiek sukcesu nie tylko w biznesie i nie tylko wyrażającego się wielu zerami na koncie jest jedna : praca, praca, praca. Reszta to dodatki mające uatrakcyjnić szarą rzeczywistość. Dobrze je znać i czasem można się nimi wspomóc, ale nigdy solidnej roboty i mrówczej wytrwałóści nie zastąpią.Pozdrawiam serdecznie !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.