Kategorie

O! Możesz być na okładce gazety!

Okazja jak byk… oczywiście znając, życie z 200tyś ludzi to oleje a potem będzie płakać po forach, że im nie idzie biznes ;)

Jest nowy konkurs na suportio.pl, nagroda  Twoja gęba na okładce Networkmagazynu + wywiad + profesjonalna sesja zdjęciowa!  Okazja na swoje rekruting tool jest w zasięgu ręki, nie wiem tylko czy się wam chce coś w tym kierunku zrobić :)

Wartość niezależnej od waszej firmy gazety z waszą buźką na okładce, jest nie do przecenienia. Jest to super narzędzie pomocne do pracy własnej i Twojej grupy. Więc polecam schowanie gapowatości do szafki i złapanie tej okazji!

Po więcej zapraszam tutajPodziękowania dla mediafana za cierpliwe tłumaczenie jak podmienić z programie video zieloną płachtę na fajną grafikę, teraz jeszcze tylko wymienię kompa na I7 z 40GB RAM to nie będzie czkawek w audio hyhy ;)

  • anna, Listopad 4, 2011, 6:42 pm

  Odpowiedz

  a do ilu to jes ten konkurs

 1. Odpowiedz

  Konkurs faktycznie ciekawy, nie wspominając o nagrodzie. Też biorę w nim udział, jednak coś ludzie kiepsko się zapisują. Nic zobaczymy.

  PS. Bardzo fajnie i profesjonalnie wygląda ten filmik z tłem na zielonej płachcie.

 2. Odpowiedz

  Mam nadzieję, że ten konkurs będzie częściej powtarzany :) Przynajmniej raz w roku. Ja w MLM dopiero zaczynam, więc nawet nie startuję ale za rok nagroda będzie moja :P

  • Kamil, Marzec 4, 2011, 12:54 pm

  Odpowiedz

  Działamy, działamy :)

  Zaproszenia już w drodze :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.