Kategorie

Klub gogo bądź milionerem za 20dolców czyli oceń to sam

Nie tak dawno do pewnej firmy w USA zapisała się grupa Polaków i wymyśliła łatwy sposób na zarobienie fajnej kasy przez internet.
Pojawiła się nie wiadomo skąd w Polsce i zrobiła niesamowitą furorę.

Wiadomo, zamiast robić biznes w USA można zrobić wała w Polsce bo przecież kto w ogóle dostanie wizę do USA aby ścigać kogoś o swoje 20 dolców no nie?
Jest to przykład tego jak wyłożyć firmę zanim ona wejdzie do Polski.
Niesamowita firma ma program GOGO20 wpłacasz 20 dolców i to jest klucz do Twojego milionerstwa.
Atakuje nas na stronie niesamowity film al’a być pierwszym, wyobraź sobie, że kupiłeś akcje mikrosoftu w 1980roku itd…
Co najlepsze firma oferuje niesamowite produkty przykładowo rabaty na leki na receptę… tyle, że w USA
rabaty na kino…. w jak myślicie gdzie? no pewnie w USA, dodaje jeszcze kartę płatniczą na której wydawanie nie ma pozwolenia w Polsce no i co daje, niesamowity plan progresji pionowej, czyli takie cudo które spowoduje, że będziesz leżeć na plaży i liczyć kasę… ( no kto będzie to będzie :) ).
Wejście z grubej rury na rynek polski zapewne bez jakiegoś logicznego porozumienia z firmą macierzystą spowodowało tyle, że firma wylądowała w programie TVN o przesympatycznym aczkolwiek chyba i prawdziwmym tytule “GOGO20 doi polaków jak Madof”
Dodatkowo smaku dodaje fakt, że firma gogo wylądowała na liście ostrzeżeń publicznych KNF ( a tam się nie wpada za nic :) ).

Nie będę tutaj się rozpisywał czy to piramida czy to program partnerski, nie będę się tu rozpisywać czy firma szuka jeleni bo nie ma nic w ofercie co po Polsku się Polakowi przyda ( no chyba że Polak dostał wizę i może polecieć do USA sobie kupić leki taniej na receptę albo avatar zaliczyć w Waszyngtonie )
jedno jest pewne, zastanówcie się zanim się podniecicie na nowy super biznes tylko trzeba wpłacić 5zł albo 20dolców itd… czy z taką firmą uda wam się zrobić to o czym mówią w reklamie firmy.
Oczywiście podniosło się totalne larum jak możemy, jak networkmagazyn może ostrzegać przed firmą, ludzie darli szaty jakie to uczciwe przedsiębiorstwo istniejące w 140krajach (no ciekawe gdzie mają np oddział w Polsce? ).
Sam się nie dziwię, że panika nastała bo zanim ktoś zgarnął swój milion to się firma spaliła w TV i teraz jest pod górkę.

Przykładowo
1. Umowę nie wiesz z kim zawierasz i to w j. angielskim ( więc mega kompania nawet kasy nie miała przetłumaczyć umowy na Polski! ) pierwszy zonk.
Nie wspomnę tutaj o tym, że w prawie UE i polskim umowa MUSI być w j.polskim jeśli firma działa w Polsce.
2. Firma oszukuje klienta bowiem udaje gogo20 POLAND, nie ma w POLAND oddziału firmy , no ale jak się chce zarobić miliony to kto by się przejmował takimi niuansami.
3. Umowę podpisujesz z firmą w USA, jak Cię wykiwa to możesz się sądzić w stanie Floryda… no życzę powodzenia! Jednym słowem możesz się obejść ze smakiem i do sądu z tym nie pójdziesz.
No i kuriozum czyli umowa, wiadomo filmy filmami, marzenia marzeniami ale w sądzie liczy się umowa.
Więc nawet jak zdobędziesz wizę i uda Ci się dojechać do sądu na Florydzie aby walczyć o swoje to ….
Przeanalizujmy umowę :)

Kandydat jest w wieku akceptowanym jako wiek prawny w Stanie w którym ta umowa jest zawierana.
Kandydat zostaje Partnerem po akceptacji tej umowy przez Kompanie.

Nikt nie wie co to jest kampania … a ktoś wie jaki jest akceptowany wiek prawny? ( a co jak się okaże, że 21 lat a Ty masz 18ście? )

Partner może unieważnić tą umowę z każdego powodu i w każdej chwili, poprzez pisemne powiadomienie Kompanii.

Tutaj super!

Partner nie może używać Kompanii imienia ani żadnych znaków firmowych, za wyjątkiem reklamy zatwierdzonej przez kompanię. To tego należą wszystkie imiona zawierające w sobie GoGo20, URL’s/Imiona Domen Internetowych takich jak GoGo20.com, GoGo20.net, GoGo20.org, itp. Jeśli Kompania przyzna prawo używania jej imienia, Kompania nie daje Partnerowi żadnych praw poza prawem używania jej imienia w promocji i w dokumentach promocyjnych, stronach internetowych i innych podobnych formach reklamy, która musi być najpierw zaaprobowana przez Kompanie.

Czyli wygląda na to, że firma wie o akcji Polaków, no albo się firma zdziwi, że ktoś podszywa się pod firmę jako gogo poland.

Kompania ma prawo wymóc niezwłoczne przekazania każdego niedozwolonego URL z powrotem do kompanii na koszt Partnera.

A to niespodzianka, nawet Microstoft tego nie mógł zrobić w Polsce, ale to Ty podpisujesz umowę, jak się okaże, że masz majątek to Cię kompania przetrzepie nieźle za sprawę w sądzie.

Partner nie może z żadnego powodu spełniać funkcji rzecznika Kompanii ani jej produktów, w żadnych środkach przekazu i w żadnych publikacjach, bez poprzedniej pisemnej zgody. Partner nie będzie tworzył, drukował, wydawał and publikował żadnej literatury and materiałów reprezentacyjnych Kompanie i jej produkty poza tymi które są do tego przeznaczone oraz tymi które będą pisemnie zaaprobowane przez Kompanie.

Czyli jednak, albo partyzantka albo tajemnicza kompania o której nikt nie słyszał wie o tym jakie lody kręcą nasi emigranci z USA.

Po okresie 6 miesięcznej nieaktywności, Partner ma znów prawo przyłączyć się do kompanii w każdej dowolnej grupie.

Tutaj + jest karencja, czyli nie ma podkupowania struktur.

Tak samo dotyczy to każdej poszczególnej osoby która z własnej chęci wycofała się z porozumienia. Użycie fałszywych imion z innymi social security numerami albo innymi dokumentami aby obejść ten przepis jest zabronione.

Wszystkie pytania skierowane ze stacji telewizyjnych i radiowych, magazynów i gazet, powinny być kierowane do Kompanii. Partner nie może dyskutować GoGo20 biznesu z mediami ani jak to już było wspomniane, spełniać roli rzecznika. Wszystkie takie pytania powinny być kierowane do głównego biura kompanii. Promocje dotyczące użycia mediów masowego przekazu będą potrzebować wstępnego uznania przez biuro główne. Nieścisłości w mediach mogą być niebezpieczne dla wszystkich partnerów, i tym powodować szkodę dla Kompanii. Nieprzestrzeganie tego przepisu może być powodem mimowolnego zerwania umowy.

Oj prorocze słowa, po tym filmie w TVN to partnerzy podziałali na niezłą szkodę całej kompani :)

Aby Partner mógł uczestniczyć w GoGo20 planie wynagrodzenia, musi on udostępnić swój Social Security numer albo ITIN/EIN z IRS, (USA). Nieprawdziwa, wprowadzająca w błąd informacja daje powód do zerwania umowy.

No to proszę się chwalić który z Polaków ma ten numer!

A TERAZ NAGA PRAWDA, w każdej chwili może was firma wywalić bo się na to godzicie przy wpłacaniu 20dolarów, a więc zanim dostaniecie kasę możecie mieć wylotkę!

Kompania odkupi od odchodzącego Partnera wszystkie niezużyte i obecne na rynku środki pomocnicze transakcji do 30 dni od daty rachunku, ((90 dni w Maryland i Puerto Rico; jeden rok w Idaho, Montanie, Oklahomie i Texasie, bez czasowego limitu w Massachusetts, Georgii, Louisiana i Wyoming) za 90% wartości, minus dodatkowe koszty roszczeniowe. Wszystkie ustawy o prawie odkupu z wyżej wspomnianych
jurysdykcji będą honorowane.

Ustawa mówi jasno za 90% wartości w ciągu 6 miesięcy, umowa nic nie mówi o Polsce, no cóż przecież mogą was wywalić bo ITIN nie macie hehe :D

Partnerzy nie mogą, pod żadnym pozorem zaciągać żadnych długów, wydatków albo obligacji w imieniu Kompanii.

Partnerzy mają prawo sprzedaży GoGo20 klubowego członkostwa oferowanego przez Kompanie zgodnie z planem wynagrodzenia i z tą umową, i mają prawo przedstawiania tego planu innym partnerą.

Partnerzy nie będą rościć żadnych obietnic ani żadnego rodzaju gwarancji co do wynagrodzenia i benefisów innych niż tych zawartych w Kompanii opublikowanej dokumentacji, i nie mają zezwolenia by publikować swoją własną literaturę, środki pomocnicze transakcji, czy materiały szkoleniowe bez pisemnej zgody z Kompanii.

No nasi niesamowici emigranci sobie nic z tego punktu nie robią :)

Kompania nie będzie odpowiedzialna za straty w wynagrodzeniu, bonusach czy innych zapłat spowodowanych opóźnieniem czy błędami w zamówieniach, należnościach i nie otrzymania umów spowodowanych przez czynniki zewnętrzne nad którymi kompania nie ma kontroli.Partner to niezależny dostawca, a nie agent, pracownik ani franchisodawca Kompanii. Partnerzy nie będą traktowani jako pracownicy wobec federalnych albo stanowych wymagań podatkowych, ani wobec federalnego Aktu Zatrudnienia, Bezrobocia, Bezpieczeństwa, Wynagrodzenia itp.

Partnerzy którzy zarobią z Kompanii przeszło $600 albo więcej w danym roku, otrzymają formularz 1099 pokazujący ich zarobki. Partnerzy są odpowiedzialni za wszystkie ich akcje co do zarobków i opłat podatkowych.
Partnerzy powinni trzymać rekord wydatków ich działalności, takich jak opłaty pocztowe, komunikacyjne, reklama, odnośne koszty telefoniczne, koszty domowego biura, spotkań biznesowych, opłat administracyjnych i wielu innych wydatków które niezależny dostawca może odpisać ze swojego podatku. Proszę odnieść się do odpowiednich publikacji, takich jak IRS Publication 911 For Direct Sellers, którą można otrzymać w każdym IRS biurze albo poprzez IRS stronę internetową.

Partner rozumie że zawarcie tej umowy nie znaczy kupna franchising ani innych zabezpieczeń,
że ekskluzywne terytorium nie mogą być przyznane nikomu, że nie było pobranych żadnych opłat i nie ma takich zabezpieczeń zawartych w tej umowie.

Kompania może przy swojej swobodzie postępowania wprowadzić zmiany do planu wynagradzania i warunków tej umowy. Zawiadomienia o takich zmianach powinny być opublikowane w
newsletter, rozgłaszane przez e mail, pisemny i opublikowany materiał rozpowszechniony i łatwo dostępny dla wszystkich partnerów, którzy zgadzają się by takie zmiany zaakceptować. Kontynuacja działalności, włącznie z akceptacja produktów, wynagrodzeń i bonusów, i innych zapłat z Kompanii, znaczy przyjęcie wszelkich takich zmian.

No cóż, kompania może np stwierdzić, że obcina o 90% wynagrodzenie i już :) , warunki też może zmienić, no np. może stwierdzić że po wypłatę albo osobiście albo przepada… sam to podpisujesz kolego jak się ładujesz w gogogogo więc potem nie płacz!

Pozycja Partnera nie może być sprzedana, wyznaczana albo przekazana bez pisemnej zgody Kompanii.

Partner zatwierdza że Kompania może zmienić plan wynagradzania w jakimkolwiek czasie a Kompania zgadza się na pisemne zawiadomienie Partnera o jakichkolwiek zmianach. Naruszenie warunków tej umowy może spowodować, przy swobodzie postępowania Kompanii, skonfiskowanie wynagrodzenia i bonusów, lub innych zapłat, straty części lub całej marketingowej organizacji, lub anulowaniem tej Umowy.

Ba nawet się na to z góry zgadzasz albo Ci anulują umowę, no prawdziwie to duże zabezpieczenie Twojej starości i renteirstwa!

Wpłata będzie przelewana na kartę płatniczą w każdą Środę, wpłata za każdą sprzedaż przeprowadzoną do siedmiu dni przed dniem płacenia. Kiedy dzień zapłaty przypadnie w święto, wplata będzie przelewana w następny przypadający dzień roboczy. Oplata za przelew na kartę będzie kosztować $2.

Kompania nie będzie ponosić odpowiedzialności za ominięcia, błędy i problemy z zaplata, bonusami, zamówieniami i
wszelkimi kosztami po upływie 45 dniowego terminu. Proszę powiadamiać Kompanie o wszelkich nieścisłościach na czas, od razu jak podejrzenie o takich nieścisłościach zaistnieje.

Masz 45 dni na sprawdzenie czy wszystko ok, albo kasa może przepaść, jak ją zapomnisz odebrać to też papa… no cóż w jakiejkolwiek uczciwej firmie mlm kasa się kumuluje dożywotnio!

O ile Partner nie zakwalifikuje się na otrzymanie wynagrodzenia w danym miesiącu, albo odejdzie z Kompanii, cala wartość tego zamówienia przechodzi przez tego nieaktywnego partnera do następnej osoby nad nią.

Kompania ma Zero tolerancji do tak zwanej *stacking* praktyki, (wykupowanie masowych pozycja jedna pod drugą) mającej na celu manipulowanie planem wynagrodzenia ze szkodą dla innych. Partner może posiadać tylko jedną pozycje, małżeństwo też nie może posiadać więcej niż jednej pozycji. Jeśli Partner zdecyduje się na zarejestrowanie w imieniu firmy, ta pozycja jest jego jedyną możliwą rejestracją,( nie może on ani jego żona zarejestrować potem swojego indywidualnego członkostwa). Każdy partner który będzie złapany na próbie manipulacji planu wynagrodzenia, włącznie lecz nie ograniczając za stacking, będzie natychmiastowo zwolniony.

No cóż camy MLM promuje biznesy rodzinne, ten jak widać zakłada, że rozwoduów jest dużo to po co robić problemy :P , a wujek to też rodzina, więc jest to JEDYNY BIZNES JAKI ZNAM GDZIE ZAKAZUJE MI SPONSOROWAĆ RODZINĘ! No super od razu zimny rynek albo wylotka! Iście rewolucja!

Partner ( albo każda handlowa jednostka uchodząca za takiego) który narusza jakiekolwiek warunki tej umowy lub prowadzi nielegalne i nieetyczne handlowe praktyki, może być zwolniony przez Kompanie. Rezultatem zwolnienia będzie anulacja umowy i strata marketingowej organizacji, bonusów i wypłat. Notyfikacja takiego zwolnienia jest ważna od dnia wysłania listu poleconego, ze zwrotnym dowodem doręczenia, na ostatni znany adres partnera.

Partnerzy mogą być aktywni w innych sieciowych, marketingowych przedsięwzięciach, ale nie mogą werbować do nich partnerów Kompanii. Act werbowania może być powodem do zwolnienia lub zawieszenia wynagrodzenia.
Partner powinien starać się pomóc swoim personalnie sponsorowanym partnerą. Zgadza się on komunikować z nimi w celu szkolenia i ogólnej pomocy w działalności.

Partner powinien starać się pomóc swoim personalnie sponsorowanym partnerą. Zgadza się on komunikować z nimi w celu szkolenia i ogólnej pomocy w działalności.

Kompania potwierdza ze nie wszystkie produkty oferowane w klubie są unikalne. Wartość członkostwa jest zarówno z produktów w posiadaniu, jak i tych które nie są dostępne w jednej centralnej lokacji (GoGo20 internetowe członkostwo).

Partner rozumie że Kompania prowadzi działalność mająca na celu sprzedaż wartościowego produktu na rynku internetowym. Partner jest zachęcany do sprzedawania Kompanii członkostwa oraz zachęcania innych do zostania jej partnerami. NIE MA żadnej opłaty za zostanie Partnerem.

Używanie masowych list imiennych z adresami i numerami telefonów jest zabronione. Kompania nie zezwala na takie praktyki sprzedaży jak hurtowe wysyłanie niezamówionych przez adresata reklamowych e-maili (spam), werbowanie telefoniczne osób które są na State i Federalnym Do Not Call (DNC) liście, or jakiegokolwiek użycia automatycznych telefonicznych przekazów lub masowo przekazywanych wiadomości dzięki tak zwanej broadcasting technologii. Jest to również naruszeniem Federalnego Aktu Prywatności i może prowadzić do zwolnienia bez ostrzeżenia.

Partner nie będzie oferował innych produktów i serwisów do sprzedaży podczas Kompanii wydarzeń, spotkań, seminarium i konwencji. Wszystkie negatywne i poniżające oświadczenia przeciwko Kompanii będą powodem terminacji.

Pozycja Partnera może być przekazana przez testament dla następcy. Dokumentacja co do tego musi być w zgodzie z państwem, stanem czy prowincją w której partner mieszkał przed śmiercią. Także taka pozycja musi być wolna od wszelkich roszczeń i niezgodności przed tym jak będzie ona nadana następcy. Następca musi podpisać umowę w odpowiednim czasie, by nie ryzykować jej utraty.

Ta Umowa zawiera całe porozumienie miedzy stronami, i żadne inne porozumienia, układy, zezwolenia nie będą honorowane jeśli nie będą pisemne. Jeśli jakiś przepis będzie uznany za nieważny, wszystkie pozostałe przepisy muszą być uznane za ważne i wykonalne.

Termin tego Porozumienia jest ważny przez jeden rok. Umowa może być odnawiana rocznie w rocznice jej przyjęcia, jeśli nie jest skończona lub przedłużona przez Kompanie. Kompania obecnie nie ma opłat za odnowienie umowy, lecz rości sobie prawo by móc takie posiadać po uprzednim zawiadomieniu Partnerów.

TO DOPIERO KURIOZUM! Umowa jest zawarta na rok , a po rokum MOŻE być odnowiona, wiecie co znaczy MOŻE… dla sądu może onacza tylko tyle, że nie musi, więc jak za dużo zarobisz to może Ci umowy nie przedłuża. Nie znam sieciowej firmy która by taki numer stosowała, no ale to Ty podpisujesz.

Ta Umowa powinna być zarządzana przez Rząd w Stanie Florydy i wszelkie roszczenia i dysputy pomiędzy stronami będą podlegać sadowi arbitrażowemu poprzez “Commercial Rules of the American Arbitration Association” i odbywać się w siedzibie sądu arbitrażowego wTallahassee, FL.

Co to oznacza… ano tyle, że jak będzie problem to go rozwiązujesz w sądzie w USA.

I oczywiście, jak jest super to jest ok, jak się robi problem to się wtedy zaczyna płacz na mlm jaki to jest zły system. Warto o tym pomyśleć zanim się zacznie budować biznes w oparciu o lipną umowę o współpracy!

Dodatek redakcji: To co w cudzysłowu to pisownia oryginalna ze strony gogo20 poland .

 1. Odpowiedz

  Witam,sam działam w MLM od paru lat.Jak zdążyłem się sam przekonać na własnej skórze ,firma która nie ma siedziby w Polsce ,oraz stron w j. polskim,jest firmą nie wiarygodną .Nie chcę tutaj kogoś pouczać ani odwodzić od czegoś ,puki sam osobiście ten ktoś się nie przekona ,i nie poczuje tego w portfelu ,to i tak nie uwierzy .Dzięki Ci Piotrze że poruszasz takie tematy,gdyż opinia o systemie MLM jest błędnie interpretowana ,przez te i inne nierzetelne “firmy” które nadużywają określenia MLM.

 2. Odpowiedz

  Mam potwierdzenie zrobienia przelewu w tytule “oplata za rejestracje w gogo20”
  Chyba nie wystarczy qurwa (sorry) dałem się zrobić w bambuko

 3. Odpowiedz

  Witam
  Dzięki za otwarcie oczu.
  Ja prawie w to wszedłem nawet przelałem mojej sponsorce 59zł ba wejscie bo sam nie mam karty kredytowej. I ani mnie nie zapisała ani kasy nie oddała.
  I teraz mam do Was pytanie czy jak mi nie odda tych pieniędzy to mogę zgłosic to na Policje. Bo w sumie nie było żadnej umowy (tak jak w przypadku Allegro) ale przelałem jej pieniądze w konkretnej sprawie a że tak powiem nie otrzymałem mojego zamówienia (rejestracji w GoGo) w sumie to jeszcze nie wszedłem a juz mam dość tej “firmy”.
  Proszę o jakieś informacje w mojej sprawie.
  Z góry dziękuję.
  Piotrek

   • admin, Luty 25, 2010, 8:11 pm
   • Autor

   Odpowiedz

   Kurcze nie wiem, pewnie możesz to na policję zgłosić jeśli w tyt przelewu napisałeś po co przelewasz + masz jakieś maile albo inne dowody a to te pieniądze były.

 4. Odpowiedz

  GoGo i Merry christmas…

  Będzie jeszcze z tego ubaw po pachy.

  • Wojtek, Luty 21, 2010, 6:13 pm

  Odpowiedz

  Czuję głęboką radość, że jest grupa ludzi do której Piotr Wajszczak się zalicza, która szybko reaguje na pojawiające się głupoty na rynku. Wszak takie reakcje, głęboko w to wierzę, zaowocują zmianą wizerunku MLM wśród Polaków. GOGO20 jest tanią odmianą na kształt piramidy, która jak ich wszystkie poprzedniczki zostawi tylko smród po sobie, próżno ich będzie szukać za rok czy dwa. A my, lokomotywy MLM-u, będziemy musieli wąchać ten syf w swojej codziennej pracy i tłumaczyć zawiedzionym ludziom, że MLM to zupełnie co innego, że to legalny sposób na życie. Pewnie część z Was pamięta TITAN czy SKYLINE z lat 90-tych. Tamci też mówili, że u nich produktem jest “uczestnictwo w klubie” – tyle, że wtedy kosztowało to 2000 DM (Deutsche Mark), ludzie na to kredyty brali !!! Znikło, znikło chyba po 1,5 roku !!! W GOGO20 słyszy się to samo z jedną różnicą – “uczestnictwo w klubie” kosztuje 20 USD – o to samo chodzi. Cieszę się niezmiernie, że teraz mamy instytucje które wcześnie o tym ostrzegają (KNF), wtedy tego nie było. Jednym słowem GOGO20 wydaje się być niezłym przekrętem, mam nadzieję, że równie szybko jak się pojawił to zniknie. Piotr, dziękuję Ci, że poruszasz ten temat na swoim blogu, powinno jeszcze kilku napisać tak żeby to Google widziało i daj Boże ostrzegło innych na czas. Chociaż Ty i ja jesteśmy w różnych MLM-ach, to widzę, że czujesz temat i wiesz, że takie działania jakie podejmujemy po prostu przyczyniają się do właściwego wizerunku MLM – wtedy Tobie i mi będzie łatwiej. Dzięki !

  • Artur, Luty 19, 2010, 6:28 pm

  Odpowiedz

  Merry Makowski napisała:
  “Blendy tez moje, ale nie mogly byc za duze, bo to tlumaczenie umowy, w Piotra wersji super smutnie wypaczone, jest oficjalnie zatwierdzone bez poprawek od tlumacza przysięgłego.”

  Uśmiałem się.
  Po pierwsze – dokument biznesowy powinien być przygotowany ze szczególną starannością, aby nie ośmieszać ston umowy, a zwłaszcza strony, która jest twórcą umowy. Do szczególnej staranności należy m.in. poprawna pisownia.
  Po drugie – niestety nie znam realiów amerykańskich, ale w Polsce tłumacz przysięgły, który podpisał by się pod takim gniotem ma realne szanse na utratę swojej licencji!!! Tłumacz przysięgły to instytucja. Chyba że ten tłumacz rzucił okiem i powiedział: Is olrajt Merry, aj fynk, że tego nikt i tak czytał nie będzie. Jak by co, to ty powiesz, że ja to widziałem i ewryfyk is OKi. Andested?

 5. Odpowiedz

  Tak Tomek, nazwisko ma się jedno…

 6. Odpowiedz

  Panie Piotrze, są do zarobienia doże pieniądze w GoGo20 nic Pan nie zrobi “siła wyższa”
  na darmo Pana starania… już są liderzy z Akuny w Programie Partnerskim GoGo20, nie ukrywam ze kilku sam za sponsorowałem.. pierwsze co zrobiłem po przystąpieniu do GoGo20 zapukałem do Akuny ponieważ ma bardzo dobrze wyszkolonych ludzi, Pan jest tego przykładem.
  są dwa kolory: czarny i biały a ja widzę zielony ))

  pozdrawiam Krzysztof
  ps.
  jestem gotowy zainwestować 20 dolców, żeby Panu wykupić członkostwo by mógł Pan opisać GoGo20 od środka

   • admin, Luty 19, 2010, 6:40 am
   • Autor

   Odpowiedz

   Takie maile to ja Krzysztofie codziennie dostaje od przeróżnych adeptów mlm którzy po paru miesiącach gdzieś są “zaginieni w akcji”, liderów z Akuny mamy tyle milionów, że w każdym networku już są, a nazwisko masz jedno i nazwisko ja mam jedno i sobie z gęby dupy nie zrobię, bo jak pójdę powiedzieć o czymś takim z taką umową do ludzi z którymi współpracuje to się pokichają ze śmiechu albo stwierdzą, że się dobrze narajałem marychy.
   To są ludzie którzy czytają umowy kolego :)
   i budowanie przyszłości finansowej na takiej jak ta umowa to porażka ja stad do sądu w USA.

   Aż mi wstyd jak nasi rodacy robią ludzi w jajo bez skrupułów, pewnie już w USA wszyscy wiedzą jaki to wałek skoro krajanie z ameryki oferują bonusy dostępne w USA w Polsce a nie w USA.
   Bo w USA to jest super oferta, kino taniej leki taniej hotele taniej, tylko po co Polakowi kino w USA taniej ?

   Nie wiem jak Ci nie wstyd pokazywać taką umowę inteligentnej osobie, no chyba że szukacie frajerów coby wam cykliki latały, ale kończy się to często tak, fajnie mieć taką stronę…
   http://www.ukrainskiknur.pl/main.html?src=%2Findex2.html
   chyba nie….

   A ja nie mam nic do tej firmy, oceniam ofertę produktową i umowę o współpracy i to wszystko :)
   Czekam kiedy firma otworzy odział w Polsce lub w UE tak aby legalnie działała w naszym kraju, kiedy dołoży bonusy dla Polaków takie jak dla USA, wtedy napiszę kolejny art zapewne tym razem w tonie pozytywnym.

 7. Odpowiedz

  Przykre ale prawdziwe, nie, dla GoGo20 Polska nie jest za wazna, dla mnie jest bardzo ważna!!!

  Blendy tez moje, ale nie mogly byc za duze, bo to tlumaczenie umowy, w Piotra wersji super smutnie wypaczone, jest oficjalnie zatwierdzone bez poprawek od tlumacza przysięgłego.

  Co za bzdury, w kazdej kompanii umowa partnera lub dystrybutora jest zatwierdzana na rok,
  prosze to sprawdzic, zreszta, tu sa same bzdury, zapraszam do wniknięcia w szczegóły i obiecuje ze więcej niz warto…

   • admin, Luty 18, 2010, 6:30 pm
   • Autor

   Odpowiedz

   Merry może u was tak, u nas firmy podpisują bezterminowe umowy
   okresy wypowiedzenia w Akunie 3 miesiące.
   http://www.akunapolska.pl/pl/files/pdf/deklaracja.pdf

   Może Merry Polska dla Ciebie jest i ważna ale firma gogo ma kompletnie to w tyle a Ty odwalasz partyzantkę wysokiego poziomu.
   Chociażby każdy kto się wpisuje zgodnie z umową ma mieć amerykański nr ubezpieczenia, więc umowa z punku jest nieważna jeśli zawiera ją Polak!
   I tak to jest jak się wyskakuje po amatorsku przed orkiestrę a potem się dziwisz, że jak KNF tą kaszankę zobaczył to natychmiast wsadził firmę na listę ostrzeżeń publicznych.

   Może jak firma w USA się dostosuje do prawa polskiego to firma zniknie z KNF.

  • Janusz, Luty 18, 2010, 4:49 pm

  Odpowiedz

  AMEN!!!!!!!!!!

  • Artur, Luty 18, 2010, 2:06 pm

  Odpowiedz

  Oryginalny tekst umowy świadczy o tym, że Kompania poważnie podchodzi do współpracy z Partnerami. Ilość błędów ortograficznych, gramatycznych, stylistycznych i niedoróbek tłumaczeniowych pokazuje jak ważna jest dla nich Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.