Kategorie

FM GROUP daje Fiaty w operowym stylu

Wybór miejsca tego meetingu firmy FM GROUP okazał się strzałem w dziesiątkę. Zapewne wielu młodych ludzi było pierwszy raz w życiu w filharmonii. Państwo Trawińscy zadbali o to, aby ten pierwszy raz uczestnicy zapamiętali bardzo pozytywnie.

Muszę przyznać, że po ogłoszeniu „gwoździa programu” wrzawa na sali była równie mocna, jak oklaski po występach Pavarottiego. Ale o tym za chwilę… 3 marca 2012 roku w Filharmonii Pomorskiej im. Ignacego Jana Paderewskiego przy ul. Andrzeja Szwalbego 6 odbył się oficjalny meeting firmy FM GROUP. Sala pękała w szwach. Ponad 850 osób dowiedziało się o ostatnich zmianach w FM, o fundacji firmy, posłuchało także ciekawych wykładów, w tym naprawdę niezłego Szymona Gruszki (sztuką jest mówić kolejny raz o tym samym i robić to za każdym razem równie interesująco nawet dla wielokrotnych bywalców takich imprez). Uhonorowano laureatów programów motywacyjnych „Poławiacze pereł” oraz „Wyprawa po wiedzę”, a także lokalnych liderów.

Bardzo duże wrażenie zrobiła na mnie relacja z działania fundacji FM. Aktualnie kończy ona budowę szkoły podstawowej w Mozambiku. Całym sercem popieram takie inicjatywy, wychodzę z założenia, że jak dasz człowiekowi wędkę, to ci, co chcą, poradzą sobie, a ci, co nie chcą i tak nic nie zmienią… Jak się da od razu rybę do zjedzenia to ludzie ją zjedzą i kolejnego dnia będą głodni bez szans na kolejną rybę.

Wiecie, co było gwoździem programu? Wystąpienie Hanny Mieloch, a właściwie wystąpienie składające się z dwóch tematów. Pierwszy to „Bentleye od firmy dla najlepszych”. I rozszalał się sektor, w którym siedzieli ludzie wielkich sukcesów w FM GROUP. Drugi to „Fiaty 500 W PEŁNI opłacone przez firmę”. W tym momencie sala dała owację na stojąco. Poważnie jakby Pavarotti wystąpił! Od teraz każdy, kto podejmuje współpracę z firmą, może zapracować na swojego Fiata 500, który w 100% opłaca FM GROUP, a następnie wpada się w program Mercedes. Świetny pomysł, od lat stoję na stanowisku, że zwroty rat leasingowych w zależności od obrotu często są demotywujące. W biznesie bardzo często mamy sinusoidy i podczas fazy spadku obrotu nowy lider może zbudzić się z ręką w nocniku pod postacią rat do zapłacenia. Firma ten problem rozwiązała – zapracuj na pierwsze auto, nie musisz się martwić o raty, masz, czym pracować, buduj biznes, a jak masz go na 100% stabilny – idź po Mercedesa!

Wszystkim networkerom życzę, aby w Waszym garażu stał Fiat, Mercedes i Bentley. Tylko róbcie to w swoim tempie. Pamiętajcie o tym, mówił Szymon Gruszka na temat własnego tempa rozwoju biznesu.

 

fotografia, źródło http://perfumy.fm/files/2012/img/special_4/580_FM_Special_4.jpg

  • Loonatic, Czerwiec 14, 2013, 2:44 am

  Odpowiedz

  Wiadomo może ile wynosi kwota wykupu tego samochodu po leasingu?

  • Robert, Styczeń 10, 2013, 2:14 pm

  Odpowiedz

  Wlasnie – motywacja jest chyba istotna. Ile to sie czlowiek naslucha od ludzi…

  • Rozrusznik, Kwiecień 7, 2012, 5:30 pm

  Odpowiedz

  Fiat 500 to ładny samochód:) Chętnie bym go kupił swojej żonie:) Ładny mały i mało palący samochodzik w sam raz dla kobiet:)

  • MrMBajer, Kwiecień 4, 2012, 1:57 pm

  Odpowiedz

  O proszę FM i Fiat:) Dwie dobre firmy:) Znam dobrze FMa współpracuje z Mercedesem i teraz jeszcze z Fiatem:)

  • Sebastian004, Kwiecień 4, 2012, 1:20 pm

  Odpowiedz

  Fiat 500 bardzo ładny miejski samochód, a inicjatywa bardzo fajna… Motywacja, jakże często nam jej brakuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.