Kategorie

EFBA 2015 coraz bliżej!

Pamiętna data – 1 maja 2014. To wtedy odbyło się pierwsze Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego. Historyczne, unikatowe przedsięwzięcie w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Jeszcze nikomu na świecie nie udało się zorganizować szkolenia, na którym z jednej sceny edukowałoby dwóch największych i najważniejszych szkoleniowców w tym sektorze…

 

Na EFBA 2014 udało nam się tego dokonać. Edward Ludbrook (Nowa Zelandia) i Michael Strachowitz (Niemcy) pokazali wszystkim, że MLM jest obecnie najlepszą metodą do zarabiania pieniędzy, spełniania marzeń, realizowania celów, a sukces może w tej dziedzinie odnieść każdy, kto tylko będzie działał konsekwentnie, odpowiedzialnie i pewnie.

 

Udowodnili, że osoby reprezentujące dziś ten biznes są we właściwym miejscu o właściwym czasie. Bo ten wielki, prawdziwy rozkwit network marketingu jest dopiero przed nami!

 

Co ważne, jeszcze większe niespodzianki i emocje szykują się na EFBA 2015, która odbędzie się 31 stycznia w Warszawie.

Pierwszy etap przygotowań do EFBA 2015 polegał na wybraniu prelegentów. Na tym etapie, każdy z Was mógł oddać głos na wybranego przez siebie mówcę, człowieka, lidera, przywódcę, który Waszym zdaniem powinien pojawić się na scenie. Zwycięzcami naszego plebiscytu zostali:

 

  • Dariusz Holeniewski – 560 głosów
  • Bogumiła Sroka – 210 głosów
  • Piotr Mosio – 126 głosów

 

Już na początku września br. poinformujemy Was o dalszych szczegółach EFBA 2015, a więc terminach sprzedaży biletów i cenach. Wszystkim tym, którzy zapisali się na promocyjny bilet na stronie www.efba.pl gratulujemy. Macie gwarancję na najlepszą cenę za bilet.

 

Ale EFBA 2015 to nie tylko… Dokładnie. Ta EFBA będzie wyjątkowa. Wykładom będzie towarzyszyła inauguracja pierwszego w historii, polskiego konkursu branży marketing sieciowy – MLM BUSINESS AWARDS (w skrócie MBA)! To znów historyczne przedsięwzięcie, historyczna chwila. Podczas pierwszej edycji konkursu MBA przewidujemy przyznanie nagród w 5 kategoriach za działalność w roku 2014:

 

TOP Lider MLM

TOP Lider MLM – Debiut Roku

TOP Firma MLM

TOP Firma MLM – Debiut Roku

TOP Team MLM

 

Konkurs podzielony będzie na dwie fazy. W pierwszej zarejestrowani użytkownicy portalu Networkio.eu będą mogli zgłaszać swoje kandydatury w poszczególnych kategoriach i oddawać głosy. W drugim etapie, spośród zgłoszonych kandydatów Kapituła Sędziowska konkursu wybierze zwycięzców. I żeby było jasne – bez żadnych opłat wstępnych, bez żadnej ściemy. Wszystko oczywiście na podstawie twardych dowodów, rzetelnych faktów i sprawdzalnych danych…

 

Oficjalne i uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi podczas EFBA w Warszawie – 31 stycznia 2015 roku.

 

O szczegółach konkursu MLM BUSINESS AWARDS poinformujemy Was już wkrótce! Obserwujcie również profil wydarzenia na Facebooku:https://www.facebook.com/EuropejskieForumBiznesu?fref=ts

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.