Kategorie

„Biznes MLM jako alternatywny sposób zarabiania na studiach” 16.05.2012

Przypominam!

Druga z cyklu konferencji edukacyjno-naukowych zainicjowanych przez Klub TOP Liderów MLM odbędzie się 16 maja br. we wrocławskim Uniwersytecie Przyrodniczym.

 

Sorry, że tak lakonicznie.

Mam lekkie urwanie głowy z remontem.. a w sumie z demontażem domu i kolejnym jego stawianiem, a w drugim jest takie zadupie, że nawet play nie dociera :D

ale!

informuję, przed imprezą a nie po ;)

Plan spotkania:

Miejsce:

Sala III C (1 piętro), Centrum Naukowo-Dydaktyczne, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, pl. Grunwaldzki 24a, 50-363 Wrocław. Termin: 16 maja 2012 r. (środa), godz. 16.30-19.30.

Plan spotkania:

16.30 – 16.40 – Powitanie przybyłych studentów – dr Roman Andrzej Śniady, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

16.40 – 17.20 – „MLM. Biznes XXI wieku” – wykład informacyjno-edukacyjno-motywacyjny Macieja Maciejewskiego, redaktora naczelnego „Network Magazynu”.

17.20 – 18.00 – „Bogaci i biedni – różni mentalnie” – wykład Łukasza Kołodzieja, menedżera, niezależnego przedstawiciela firmy MLM.

18.00 – 18.10 – Przerwa

18.10-18.35 – „Etat czy biznes? – skończyłem szkołę”– wykład Aleksandra Rutkowskiego, menedżera, niezależnego przedstawiciela firmy MLM.

18.35 – 19.30 – „MLM. Zdrowy Biznes” – wykład Anny i Grzegorza Rutkowskich, mistrzów network marketingu.

Organizatorzy:

„Network Magazyn”, Klub TOP Liderów MLM, Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa w Kielcach, Międzywydziałowe Studenckie Koło Naukowe Rolnictwa Ekologicznego „SIEWCA”, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

Patronat medialny:

Lokalny portal studencki www.studiuje.eu, ogólnopolskie forum www.lex.edu.pl, które zrzesza wszystkie uczelnie posiadające kierunek prawo (ok. 31 000 użytkowników) oraz portalwww.students.pl.

Zapisy & Rejestracja:

Na konferencję zapraszamy przede wszystkim ambitnych studentów uczelni wyższych różnych kierunków z Wrocławia i okolic, którzy poszukują informacji i konkretnych wskazówek o tym, jak można dorobić lub zbudować potężny i poważny biznes małym wkładem finansowym, będąc jeszcze studentem. Drzwi auli z pewnością nie zamkniemy przed nosem również tym osobom, które już w MLM działają, a nie miały jeszcze okazji zobaczyć na żywo ww. prelegentów. Zapraszamy zwłaszcza tych, którzy nie stronią od inteligentnych, merytorycznych i twórczych dyskusji kuluarowych. Wstęp jest za darmo, aczkolwiek należy się wcześniej zapisać na listę obecności. Liczba miejsc jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy. Wszelkie pytania a przede wszystkim zapisy prosimy kierować bezpośrednio na maila do Michała Barańskiego – głównego pomysłodawcy i organizatora projektu, przewodniczącego Samorządu Studenckiego Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa w Kielcach: michal.baranski@o2.pl

PS. Za pomoc przy organizacji konferencji wrocławskiej bardzo dziękujemy niezmordowanemu orędownikowi porządku wszelakiego czyli dr Romanowi Andrzejowi Śniademu z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz niesamowitej Bogumile Cichockiej z Akuna Polska.

Plan miasta:

http://www.wrocek.pl/miejsca/pokaz/2198/Centrum_Naukowo_Dydaktyczne_Uniwersytetu_Przyrodniczego

 

żródło fotografii www.networkmagazyn.pl

3 komentarze

  • Dominik, Czerwiec 2, 2012, 10:20 pm

  Odpowiedz

  No właśnie… Pojawi się coś? Bo warto było by posłuchać/popatrzeć :)

  • Waldek, Maj 20, 2012, 10:34 pm

  Odpowiedz

  Czy będą jakieś nagrania z wykładów?

 1. Odpowiedz

  Cieszę się,że działa Pan kompletnie inaczej, niż media. W gazetach i telewizji najczęściej pokazują relacje/reportaże z imprez, które się odbyły, o których się myśli w chwili oglądania “kurczę, gdybym tylko o tym wiedział…”. Zapowiedź wcześniej rzeczywiście jest ogromnym pozytywem!

  Dzięki :)
  Pozdrawiam,
  Kamil Sabatowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.