Kategorie

BeeHappy! Blizny, oparzenia, odleżyny, trądzik… a na to sposób. 14.10.2015 Warszawa!

Pewnego dnia zadzwonił do nas sympatyczny człowiek zajmujący się produkcją i dystrybucją preparatów na bazie srebra aktywnego, nanosrebra itd.. pojęcia o MLM nie miał, za to był znany w branży budowlanej i klimatyzacyjnej, bowiem jego preparaty stosowane są do ekologicznego czyszczenia wielkich instalacji klimatyzacyjnych. Umówiliśmy się, przyjechała szersza ekipa z cudnym kremem. Propolis + srebro + działa.

I tak oto kolejni ludzie po Goldendrop mający duże przedsiębiorstwa w zacnej branży budowlanej zostali zapoznani z systemem dystrybucji, który lubimy najbardziej.
Produkt, pięknie pachnący prawdziwym ulem przetestowałem na sobie, byłem pod wrażeniem. Tak oto AkademiaMLM rozpoczęła współpracę z jak się okazało trzema poważnymi biznesmenami i pewnym rentierem zafascynowanym kremem. Na pierwszym spotkaniu padła nazwa Bee Happy i tak już zostało.

A co to dokładnie za produkt, jaki plan marketingowy wymyśliliśmy, jacy to ludzie firmują… wszystkiego dowiesz się w Warszawie 14.10.2015 w Hotel Marriott start 17.30

Wstęp wolny!

Rejestracja tutaj:

beehappy_width_1

http://e-beehappy.com/

Maciej opowie o branży MLM

Ja opowiem o pomyśle na prosty biznes oparty o konsumenta, zrozumiały dla każdego Polaka bez fakultetów z ekonomii :)

Do zobaczenia w Warszawie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.