Kategorie

AKTIO Business & Invest Group jadę sprawdzić firmę.

Jadę zobaczyć co i jak.
O firmie słychać przeróżne rzeczy i pozytywne i negatywne, czyli standard ;) Mój przyjaciel gnębił mnie i gnębił, żebym ocenił tę firmę. Podjął współpracę niecałe pół roku temu w tej firmie mlm i idzie jak burza. No cóż niech tak będzie, nawet zapłaciłem 420zł ( generalnie zawsze jest odwrotnie ;) ale czego się nie robi dla przyjaciela ) i jadę na weekend do Włocławka zobaczyć co się tam dzieje.

Firma mi się o oczy obija bo jest z Poznania i aktiowe merolki często mijam. Pierwszą część prowizji rozumiem, bo jak wielu wie, prowizja za dobycie polisy często opiewa na prawie 100% pierwszej wpłaty klienta. Mam nadzieję tam dojść do tego skąd się bierze kasa w kolejnych latach. Swoją drogą co jest na + to to, że kasę wpłaca się nie do Aktio Business & Invest Group tylko firmie generali ( czyli nie dają prowizji z wpisowego ) no i właśnie to, że firma jest partnerem strategicznym generali. Znaczy się ktoś niezłe plecy miał, że załatwił taką umowę z tak dużą ubezpieczalnią a to plus jest.
Same programy generali są ciekawe, no i ciekawi mnie jaką ma aktio ofertę.

Nurtuje mnie bardzo ten plan marketingowy mlm No nic relację szeroką zdam po powrocie, może nawet dopiszę do firm które osobiście uważam za ciekawe, w dziale mlm firmy
kto wie ;)

A jakie są wasze opinie o tej firmie?
Tylko szczerze proszę!!! dawajcie komentarze.
Jak macie pytania to walcie, będę pytał w waszym imieniu ludzi z tej firmy!!!

  • znajomy Nikosia, Wrzesień 20, 2010, 8:35 pm

  Odpowiedz

  Z tego co mi wiadomo, to raczej zysków z inwestycji w Invest Kapital nie zobaczysz, jak i wpłaconych pieniędzy też już nie będziesz mógł mieć, bo biznes jest w stanie upadłości i trwa proces likwidacji. Złośliwi twierdzą, że było to zaplanowane jak i zniknięcie pewnej osoby zaangażowanej w ten biznes. Czy należy z tym wiązać również przepadek majątku ? Tego nie wiem. Może i miał tam ktoś szczere chęci ale nimi to całe piekło jest wysłane.

  • Przemek, Wrzesień 20, 2010, 12:24 pm

  Odpowiedz

  O jak dobrze, że znalazłem kontakt do tej firmy, od dłuższego czasu szukam informacji o ich produkcie, cgyba Kapital Invest, bo słyszałem że dają zarobić gwarantowane 36% rocznie.
  Proszę o więcej informacji na ten temat, czy ktoś może mi coś podpowiedzieć ?

  Pozdrawiam
  Przemek

  • Nikodem, Wrzesień 8, 2010, 12:53 pm

  Odpowiedz

  Witam, Aktio to świetna firma sprzedająca świetny produkt. Jest to odłam Novisionu i prawda jest taka, że prowizje w planie kariery nie są wysokie, ale dzięki temu firma ma kasę na gadżety i zabawki dla współpracowników. Kwestia preferencji czy wolę mieć model bardziej korporacyjny- czy po prostu zarabiać większe pieniądze za tą samą pracę. Osobiście polecam firmę Gold-Partner, w której działam (a jak! ;) ), też organizujemy sieć dystrybucji OmniProfit Generali i płacimy zdecydowanie więcej. Pozdrawiam! Nikodem Zegzda

  • tiger-partner Aktio, Sierpień 23, 2010, 9:16 am

  Odpowiedz

  Dla mnie to jeden z najsensowniejszych mlmów. Konkretne produkty pod znaną marką, Aktio ma pomysł na siebie i swój rozwój. Wiadomo że mlm to nie jest zajęcie dla każdego, ale parę tygodni wdrożeń i ja też idę jak burza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.