Kategorie

ARUM SA Przeźmierowo czyli PRL BIS… cenzuruje na całego.

Ja nie wiem gdzie ludzie z Arum SA Przeźmierowo  zdobywają wiedzę o nowoczesnych mediach, ale widać, nie czytali ani o Kasprowiczu ani wpisu DR Oetker TY PIZDO topowego polskiego blogera Kominka. Swoją drogą Oetker zrobił równie ciekawego “zonka”, co Arum, czyli zażyczył sobie pousuwania wpisów.

Szanowny prezesie Arum SA, zamiast słać pisma z kancelarii wystarczy napisać jak człowiek do człowieka, wiesz ten wpis to przegina… albo napisać chcę, aby wstawiono oświadczenie, bo wpisy naruszają nasze dobra osobiste.

No, ale polecieć szeroko to podstawa, jak za komuny CENZURA na całego.

Ktoś mówi coś be… JEBS BEJZBOLEM I PARAGRAFAMI

Ktoś mówi, że ludzie z Aktio są w Arum… JEBS PARAGRAFAMI….

Co jest tym bardziej wnerwiające, bo w ARUM SĄ LUDZIE Z AKTIO!

Pozdrowienia dla Pawła Mazura, którego znam osobiście ( poznałem na SBI Aktio), lubię i nic do niego nie mam.

Generalnie do dzisiaj nic nie miałem do firmy Arum SA i jej działalności, od dzisiaj informuję grzecznie, że firma ma prosta metodę na dyskusję internetową…. albo liżemy tyłek firmie Arum SA Przeźmierowo, albo kancelaria da KLAPSA.

Podsumowując

Firma Arum S.A. za pomocą kancelarii prawnej zażądała

1. usunięcia 15 wpisów na forum wpisu

Aktio business & invest group sprawdzone. Opinia na temat Aktio z Poznania

2. Podania danych osobowych osób, które dokonały tych wpisów ( no niedoczekanie:)  )

 

Ja idę na rękę firmie Arum SA Przeźmierowo, usunę wszystkie komentarze, te, co każą i całą resztę, bo a nóż łyżka i widelec reszta wpisów także nie narusza dobrego imienia firmy Arum SA i nie utrudnia jej prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Pozdrowienia serdeczne dla zarządu ARUM SA, proponuję tanie szkolenie u Maćka Budzicha vel Mediafan, co może spowodować próba cenzurowania forum… albo zadzwonić do burmistrzowej Mosiny, może wam opowie jak reaguje internet na cenzurę.

 

P.S. Jakie jest wasze zdanie internauci na temat cenzurowania forum za pośrednictwem kancelarii?

  • Alex, Grudzień 12, 2013, 9:02 pm

  Odpowiedz

  podsumowanie:
  Omni profit jest całkiem niezły, wykupiłem sobie wcześniej kilka innych funduszy ale żaden kumpel agent się ze mną nie podzieli. Myślę, że te paszkwile wypisują właśnie oni…i kto tu jest bardziej chciwy…

  • Lukasz, Kwiecień 26, 2013, 8:29 pm

  Odpowiedz

  Witam.

  Przesyłam Wam newsa.
  Arum praktycznie nie istnieje.
  Oczywiście, nikt w firmie tego nie powie, ale już nie ma ratunku.

  • slaw51, Październik 27, 2012, 6:46 pm

  Odpowiedz

  Do pani Sylwii..
  Pisze pani że jest “inwestorką” w TFI i jakieś pierdoły (plotki) o ludziach którzy założyli Arum! Dla inwestora ważne jest gdzie inwestuje i w jaki produkt .Nieskromnie powiem że rynek finansowy znam od 19 lat i produkt Generali – bo o niego tu chodzi jest rewelacyjnym w porównaniu z innymi ( odbyłem kilka innych szkoleń Aviva, Ing, Axa ,Aegon). Plotkami się nie interesuję ,nie znam prezesa,ani kogoś wysoko postawionego a złe emocje które opanowały panią – (pewnie konkurencja co?)niepotrzebnie nie pozwalają pani trzeźwo ocenić produktu . To on jest najważniejszy dla potencjalnego klienta a nie kto co komu! Właśnie konkurencja na rynku jest najlepsza dla wyboru produktu przez klienta. A szkolenie polaków w tematach finansowych jest potrzebne od zawsze bo my Polacy nic nie wiemy o pieniądzach nic…
  niech mi pani wierzy od 19 lat o tym rozmawiam ,tłumaczę i nadal stoimy w miejscu!

  • Sylwia, Październik 4, 2012, 10:40 am

  Odpowiedz

  Witam!

  Firma Arum jest nowym tworem…

  Stworzyli ją ludzie wyrwani z Novision, uprzednio tworząc Aktio po

  czym Arum!

  Byłam na ich konferencji, znam kilku doradców.

  Szczerze? Cechuje ich jedno – brak wiedzy i profesjonalizmu!!!!!

  Przez tyle lat nie zdążyli nawet zmienić slajdów – żywcem wyrwane z

  Novision. – ZERO KREATYWNOŚCI!

  Nastawieni wyłącznie na zyski.

  Jako potencjalna klientka, znająca rynek finansów, inwestująca w fundusze stwierdzam, że ani złotówki nie zainwestowałabym w oparciu o plan przygotowany przez Panią/Pana z Arum – i nie chodzi tu tylko o oferowany przez nich produkt Generali.

  • Kinga, Lipiec 3, 2012, 4:13 pm

  Odpowiedz

  Panie Piotrze,

  Znam bardzo dobrze firmę Arum S.A., a jej Prezesa miałam okazję poznać 2 tyg. temu.

  Nie czytałam postów poprzedników więc się nie odniosę.

  Panie Piotrze, jeśli mówi Pan o sukcesach w marketingu sieciowym, prowadzi Pan bloga w internecie… Jak można nie stosować się do zasad “wolnego” słowa w internecie? Wszystko ma swoje granice . A żyjemy przecież w Państwie PRAWA! Zanim się kogoś oszkaluje w necie warto sprawdzić co wolno napisać…

  Osobiście mam przykre doświadczenia z firmą Ledmet z Dębicy aczkolwiek zanim zdecyduję się podjąć działania zmierzające aby przestrzec przed tą firmą innych ludzi 10 razy sprawdzę co mogę napisać aby nie naruszyć prawa.

  A odnośnie nieoficjalnej formy “dogadywania” się co pisać na forach co jest mniej smaczne, a co milej widziane. To nie chciała bym ani pracować ani współpracować z firmą, która w sposób profesjonalny nie pilnuje własnego dobrego imienia.

  I prowadząc od kilku lat firmę, na podstawię własnych doświadczeń również tego typu sprawy załatwiam oficjalnie.

  Pozdrawiam

   • admin, Lipiec 4, 2012, 3:05 pm
   • Autor

   Odpowiedz

   No właśnie, pokasowałem komentarze bo Arum żądało usunięcia części komentarzy. Stwierdziłem, że nie będę narażać na stres zarządu więc poleciały wszystkie jak leci.
   Arum przeprosiło za nadgorliwość kancelarii, oficjalne pismo jest przecież na blogu :)

  • Maciej, Marzec 28, 2012, 10:56 am

  Odpowiedz

  Dzisiaj dostałem bardzo ciekawą informację prasową: “Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr przygotował dla swoich studentów nowy kierunek – Komunikacja wizerunkowa, a na nim specjalności: reklama, public relations, branding. Precyzyjnie sprofilowana struktura studiów powoduje, że to kierunek unikatowy w skali kraju.” Więc UWr bardzo fajnie się tutaj wstrzelił w zapotrzebowanie (albo zauważył) na tego typu edukację wśród zarządów niektórych firm MLM i ich kancelarii prawniczych. Gorąco polecam!

  • Antonio, Marzec 27, 2012, 2:52 pm

  Odpowiedz

  Nie wiem Macieju czy zdajesz sobie sprawę, iz przywołani przez Ciebie dżentelmeni (Moczar & Urban), wysługując się na wysokim szczeblu Imperium Zła, musieli spełniac niemałe wymogi IQ, oraz przebiegłości.
  Posądzając o takowe Zarząd ARUM SA Przeźmierowo, nadmiernie go komplementujesz. Co jak co, ale przyrównywać Mietka z Jurkiem do buractwa, nie byłoby trafne.
  Choć trzeba przyznać, że buractwo jest kategorią ponad ustrojową i ponad czasową – wystarczy, że burak otrzyma cień wadzy, a już swym śmiesznym ważniactwem kiełkuje. Boki zrywać.

  • Mariusz, Marzec 27, 2012, 11:16 am

  Odpowiedz

  Nie czytałem tych komentarzy ale z tego co wiem to Arum założone jest przed byłych AKTIOwców więc w czym problem, że o tym ktoś pisze??

  Widzę, że entuzjazm i emocje górują zamiast zdrowy rozsądek i logika.
  Życzę powodzenia w budowaniu biznesu na emocjach…

  oczywiście jak się pojawi komentarz ;)

  • Damian, Marzec 27, 2012, 11:10 am

  Odpowiedz

  Moim zdaniem czasy komuny i ograniczeń już się skończyły i internetu nie da się ocenzurować!

 1. Odpowiedz

  Witam.
  Niedawno zaczęłam blogowanie, więc może tak na wszelki wypadek przestane pisać, bo a nuż coś niewygodnego pojawi się na moim blogu na temat firmy, z którą współpracuję.
  No jeszcze można pisać ogólnikami o wszystkim i o niczym.
  Pozdrawiam

 2. Odpowiedz

  Pan mecenas podparł się zapewne ustawą o świadczeniu usług…

  Ja w krótkim czasie dostałem dwa, gdy toczył się w Mosinie o spalarnię opon, która tylnymi drzwiami mosińska ekipa chciała wprowadzić do centrum miasta. Jedno z nich przysłała mi wysoka rangą urzędniczka z Poznania od (hehehe)ochrony środowiska, a drugie od przedstawicielki jednej z lepszych w kraju firmy PR. W sumie takie wezwanie do usunięcia komentów, to przejaw o wiele większej kultury i wyobraźni, niźli, postępowanie burmistrzowej, która bez ostrzeżenia, przywaliła mi z dwóch procesów sądowych. Póki co, moje jest na wierzchu,a pani burmistrz jest w Polsce znana jako tapirowany kundel i esbecki komunistyczny… Chodzi mi o to, że tego typu procesy generalnie szkodzą osobom je wszczynającym. Firmom, które chcą gnębić internautów i swoich klientów za to, że byli niezadowoleni z towarów i usług, oraz polityki sprzedażowej i raczyli swoje niezadowolenie wyrazić na forum, radzę, wyluzujcie! Zamiast straszaka, wysyłajcie ludziom podziękowania za to, że zechcieli wspomnieć o Waszych marnych towarach i usługach i spytajcie, co możecie dla nich zrobić by byli zadowoleni. Ładowanie się w procesy sądowe, mające na celu cenzurowanie internetu i opinii internautów jest po prostu niemodne i szkodliwe dla tych firm. Internetowa brać jest bardzo wrażliwa na tego typu akcje. Przekonaliśmy się o tym w sprawie ACTA. Pozdrowienia…

  • Maciej, Marzec 25, 2012, 8:34 pm

  Odpowiedz

  Brawo Arum! Toż to łabędzi śpiew polskiego wolnomyślicielstwa. Bardzo dobry ruch w celu zajęcia czołowej pozycji w rankingu. W jakim? To będzie widoczne już za kilka dni. Zastanawiam się tylko z jakiej szkoły pochodzi tego rodzaju PR. Wczesny Moczar czy późny Urban?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.