Kategorie

A WY WSZYSCY W MLM jesteście Hitlerami!!!

Nie lubię robić takich wpisów ale tym razem cyc mi opadł i ręce też.

Na poważnym portalu biznesowym Goldenline.pl , Mariusz Czerwiński właściciel agencji reklamowej Invest-Land z Łodzi w zaparte twierdził, że wszyscy ludzie w MLM  robią propagandę która niczym się nie różni od propagandy nazistowskiej.

Wszyscy się zachowujemy jak Hitler i Goebbels!

Powiem wam, że mnie trochę zatkało, jednak gościu w zaparte udowadniał, że istnieje logiczny związek między MLM a Hitlerem i Goebbelsem i tyle.

Maciejewskiemu puścił nerw to go wywalili z grupy za obrażanie obrazkowe, jednak porównanie paruset tysięcy ludzi i ich warsztatu pracy do nazistów wisi sobie dalej.. a co.

Podsumowując będzie smutno, niżej wywiad z osobą która była w Oświęcimiu oraz jest nawet liderem w Akunie, musiało jej się zrobić wyjątkowo przykro jak sie dowiedziała do kogo ją szanowny Pan Mariusz Czerwiński porównał.

Gratuluję Mariuszowi Czerwińskiego dobrego samopoczucia, oraz życzę wszystkiego dobrego, może kiedyś dotrze do niego, że pewne dyskusje nie ma sensu sprowadzać na poziom szamba bo to obraża wielu ludzi którzy wiele w życiu przeszli.

BARDZO MNIE CIEKAWI WASZE ZDANIE na ten temat.

A my Panu Czerwińskiemu zapewne wyślemy pulicera za to jakże niesamowite porównanie ludzi do nazistów.

AVE!

P.S. Dzięki Szymonowi Przybyszewskiemu ( szacunek!) , dobrnęliśmy do tego, że istnieje Prawo Goodwina.

Wraz z trwaniem dyskusji w Internecie, prawdopodobieństwo przyrównania czegoś lub kogoś do nazizmu bądź Hitlera dąży do 1 (ang. „As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.”)

Jednak pytanie, czy ludzie na poziomie  mają się zniżać do takiego prawa i czy mam z przymrużeniem oka przyjmowac na klatkę teksty o tym, że niczym nie różnię się od nazisty?

Film jest lekko smutny i bez może naszego zacięcia ;) jednak temat jest dość smutny więc proszę z góry o wybaczenie.

  • Wojtek, Wrzesień 13, 2012, 12:48 pm

  Odpowiedz

  Tak sobie czytam te opinie i zastanawiam się ile jeszcze jadu można wysączyć w stosunku do ludzi którzy robią coś czego JA nie akceptuję. Ja nie jadam w “restauracji” pożal się boże mcdonalds ale nie pikietuje ich bułek. Artykuł kazał mi się zadumać nad granicami krytyki i etyki polemini, a tu czytam o placebo alveo i wypowiedziach profesorów na temat tego niemalże gówna. A może by ktoś przy okazji pochwalił syntetyczne apteczne gówno czyli jakieś tabletki typu multivitamina. Nikt? Bo nie działa. Tzn działa w reklamie. Robiłem co dwa miesiące lipidogram. Cholesterol zrobił się ok. Od 3 lat nie biorę sterydów na alergię i 5 lat bez kateru – bezcenne. Po co to piszę choć sam mówiłem, że nie o tym miała być dyskusja. Bo mnie zdenerwowała Pani Marzena. Zastanawiam się czy ktoś jej płaci za zniechęcanie do zarzywania alveo. Nie chce niech nie kupuje. Opinie profesorów opłacanych przez koncerny też są mało wiarygodne. Kiedyś zapytałem profesora z biomol dlaczego nie ma badań na temat lepszej przysfajalności naturalnej vitaminy (100%) nad syntetyczną (20-50%)Powiedział krótko – bo koncerny za to nie zapłacą. Za dużo dobrego mnie spotkało ale musiał bym za długo pisać. Ale zanimkupiłem pierwszą butelkę przeczytałem mocno krytyczny artykół na temat ALVEO i sposobu jego dystrybucji. Byłem przekonany i nie chciałem kupić. Ale postanowiłem zaryzykować w desperacji po kolejnym ataku duszności i kolejnej dawce sterydów. Po tygodniu wróciłem do życia. Powiem szczerze, nie obchodzi mnie czy to placebo czy eliksir życia. Ale działa a ty Marzeno odbiersz szansę spróbowania tego niezdecydowanym. Pies ogrodnika – mówi ci to coś. Nie chcesz jeść hamburgerów to ich nie kupuj ale pozwól paść się innym.

 1. Odpowiedz

  Pani Bożenko
  Po Pani wpisie trochę mi nieswojo, że napisałem kilka słów negatywnych. To racja, że każdy ma prawo myśleć mówić jak mu się podoba. Sami nie zawsze działamy jak należy. Wyciągnę z tej lekcji naukę na przyszłość. Pozdrawiam

 2. Odpowiedz

  Czego nauczyłam się w MLMie, w Amway, bo z tą firmą współpracuje. Nie obgaduj innych ludzi, nie oczerniaj firm konkurencyjnych, jeśli chcesz ludzi przyciągnąć do siebie, buduj swoją reputację własną postawą i tym co w życiu robisz. Nie skandalami…
  Pamiętam z jakiej konferencji stwierdzenie człowieka, który odniósł ogromny sukces w Amway, że jeśli ktoś cie obraża, to nawet się nie oglądaj kto to mówi, bo nie jest wart twojej uwagi. Róbmy swoje bez względu na opinie innych. Bo nie krzywdzimy naszej ojczyzny ani nikogo, przysparzamy wręcz naszemu krajowi pieniędzy w postaci podatków. Zadbajmy o przywrócenie wartości dziś niepopularnych, wierność, miłość, rodzina, ojczyzna,dla wielu ludzi Bóg. Może pan Czerwiński był świadom tego co powiedział, może tylko palnął, ale to jego szambo, i kiedyś go może pochłonąć…
  Bożenna

  • Andrzejek, Wrzesień 28, 2011, 8:11 am

  Odpowiedz

  P.Czerwiński,możesz pan sobie mówić co tylko panu ślina na język przyniesie.Ale nie być chamskim odwracaczem kotów ogonami.Jak się samemu nie ma nic do powiedzenia,to to szczeka się na innych.Prawda panie Czerwiński?Małe kundelki gdy się boją dużych psów rasowych,też ujadają.Ale pocieszę pana,nie jest pan sam.Strasznie mi pan przypomina jednego prezesa/niskiego wzrostu/i jego fanatyków.Robią dokładnie to samo,ujadają gdy się boją,odwracają kota ogonem gdy nie wiedzą co powiedzieć,starają się poróżnić Polaków,kościół a chcieliby najbardziej cały świat,aby dojść do władzy.Całe nieszczęście trochę im się to udaje.Są np filmy gdzie jeden z nich podczas mszy św,prowadzi agitację polityczną,no to co,on powie że to nieprawda.Także panie Cz.usprawiedliwia pana panlie Cz.jedno przynależność do w/w grupy.Czas się leczyć.

 3. Odpowiedz

  Ja myślę, że Pan Czerniawski jest niespełniony i nieszczęśliwy. Mama od Cycusia chyba za szybko go odstawiła. I to pomieszało mu w głowie. No ale cóż poglądów mu nie zmienimy.

  • Henryka, Maj 21, 2011, 11:29 am

  Odpowiedz

  Pan Mariusz nie ma zielonego pojęcia o MLM.Facet bezczelnie zazdrości
  menadżerem pieniędzy jakie zarabiają ,bo on na tej swojej badziewnej reklamie zarabia marne grosze.Ta jego reklama jest nic nie warta ,ponieważ reklamy -reklamują najgorsze produkty na które w sklepie nikt ,by nie zwrócił uwagi.Produkty sprzedawane w sprzedaży bezpośredniej muszą być najwyższej jakości i nie muszą być reklamowane przez takiego bezmózgowca jak p.Mariusz Czerwiński.

  • Łukasz, Kwiecień 25, 2011, 2:13 pm

  Odpowiedz

  Witam Panowie. Działam w MLM nie długo, ale dość intensywnie. Przyznam się że nie słyszałem wcześniej o tym porównaniu. Czuję się osobiście porównany do Hitlera i Goebbelsa do dwóch czołowych nazistów. Moja babcia spędziła kilka lat w Auschwitz, mój dziadek był w obozie w Dachau. Moja własna rodzina przeżyła nazistowskie piekło. Tymczasem ja i tysiące innych osób zostaliśmy przyrównani do Hitlera, mało tego że stosujemy ich metody. Proszę mi powiedzieć, co jest nazistowskiego w sprzedawaniu na allegro kolagenów naturalnych ??? Osobiście zajmę się tą sprawą i prawdopodobnie oddam sprawę do sądu wymagając bardzo wysokiego odszkodowania. Pozdrawiam i dziękuje za film. Zrobiliście kawał dobrej roboty.
  Całe życie opiekowałem się swoją babcią z miłością, Ona przeżyła nazistowskie piekło. Traktuję tą wypowiedz bardzo osobiście ze względu na to co przeszła moja rodzina !
  Łukasz P.

  • Tomasz, Kwiecień 17, 2011, 7:03 am

  Odpowiedz

  A może pozew zbiorowy przeciwko panu czerwińskiemu?

  • Teresa, Kwiecień 10, 2011, 11:03 pm

  Odpowiedz

  Zatkała mnie wypowiedź Mariusa Cz. na temat MLM. Ja jestem w MLM z własnej woli.Jakim prawem Mariusz Cz.kojarzy MLM z propagandą nazistowską, skoro nie zna działania MLM. Jest to niesprawiedliwa ocena!

  • Mariusz, Marzec 23, 2011, 10:39 pm

  Odpowiedz

  Zbojkotujcie goldenline. To najgorszy portal jaki widziałem i do tego polskie piekiełko. Fatalni społecznicy etatowi (w 90%)

  • Andrzej, Luty 10, 2011, 9:27 pm

  Odpowiedz

  Przepraszam za błędne podanie imienia pana Czerwińskiego. Miało być oczywiście Mariusz a nie Michał ale cóż widać, że wyszło szydło z worka i działam być może jak jakiś nazista przekręcając imię autora słów,, Że ludzie w MLM to działają na tłumy jak Goebels czy Hitler”.

  • Andrzej, Luty 10, 2011, 9:21 pm

  Odpowiedz

  Witam. Tak sobie myślę, gdyby ktoś mi tak powiedział że działam tak jak Goebels czy Hitler to był się go zapytał czy był może w obozie eksterminacyjnym Auschwitz Birkenau. Moim zdaniem gdybym ludzi zapraszał do współpracy po czym bym ich umieszczał w takim obozie i przyprawiał o śmierć katując ich poprzez odarcie z godności to pewnie taki Michał Czerwiński mógłby przyrównać moje działania do tych panów nazistów. W gronie moich znajomych, których zapoznałem z tą możliwością używania produktów w tym systemie MLM czy też dodatkową możliwością poprawienia swojej sytuacji finansowej uchodzę za osobę, dzięki, której ich życie stało się lepsze ponieważ mają produktu w dobrej cenie, które pomagają im się uporać z różnymi problemami oraz polepszył im się status społeczny poprzez możliwość np. zrealizowania pewnych celów, które każdy przecież z nas ma w swoim życiu. Podsumowując jeśli ja działam jak naziści to boje się pomyśleć w jaki sposób postrzegają pana Michała Czerwińskiego jego pracownicy czy też inne firmy działające w tradycyjnym biznesie:).
  P.S.Trochę mnie poniosło na fali:D

  • Filip, Luty 9, 2011, 3:07 pm

  Odpowiedz

  do Marzena

  Jestem bardzo ciekaw co pani uważa za bzdury w artykule przez panią udostępnionym.

  Proszę o konkrety :)

  Pozdrawiam !

  • Renata, Styczeń 29, 2011, 5:11 pm

  Odpowiedz

  To może poskutkować.Daj Boże:-))

  • Renata, Styczeń 28, 2011, 8:10 pm

  Odpowiedz

  Piotrze,bardzo cię proszę,prześlij temu niedokształconemu panu tego linka do obejrzenia.http://www.youtube.com/watch?v=8kyvZI4lblM
  Ażeby się wypowiadać trzeba mieć wiedzę,może nie ma?młody jest?niech się pouczy.I może jeszcze definicję słów które używa, a nie rozumie:
  Propaganda nazistowska (III Rzeszy, goebbelsowska) – ogólnopaństwowa propaganda, kierowana przez ministra Propagandy i Oświecenia Publicznego III Rzeszy Niemieckiej – Josepha Goebbelsa. Oparta była na kłamstwach i oddziaływaniu na ludność przez środki masowego przekazu – radio, prasę, kino. Pod koniec II wojny światowej zadaniem Goebbelsa stało się przygotowanie Niemców na krwawe starcia ze zbliżającą się do granic Rzeszy Armią Czerwoną. Skutkiem była fanatyczna obrona Berlina i mit hitlerowskiej “Wunderwaffe” – cudownej broni, która lada dzień miała odwrócić losy wojny.
  Pozdrawiam.

   • admin, Styczeń 28, 2011, 11:16 pm
   • Autor

   Odpowiedz

   Renato ograniczymy się do wysłania jabolka z pismem gratulacyjnym. :)

  • Marek, Styczeń 26, 2011, 1:00 pm

  Odpowiedz

  No cóż robimy z gościa bohatera, nakręcamy mu koniunkturę, za darmo. Zawsze mnie to zastanawia, że tak się dzieje. Przecież dzięki Wam ma niesamowity ruch na stronie np.
  Panowie pracujecie dla niego?
  Bawcie się dalej Panowie i nakręcajcie baranom koniunkturę. Gdyby nie moi znajomi, którzy o tym mi powiedzieli żyłbym w nieświadomości i miał za przeproszeniem w d… tego Pana
  Pozdrawiam

 4. Odpowiedz

  Witam wszystkich wzburzonych!
  Wcześniej urodzeni zapewne przypominają sobie doktora Strosmayera z czeskiego serialu “Nemocnice na krai mesta”. On powiedział jednej niezbyt rozsądnej kobietce w tym filmie, że “gdyby głupota umiała latać, to ona fruwałaby jak gołębica”.
  Po zapoznaniu się z tak durnym wywodem Mariusza Czerwińskiego (postaram się już nie robić reklamy temu osobnikowi płci prawdopodobnie męskiej i nie cytować jego nazwiska!) – wpadłem w niepohamowany gniew, ale szybko się uspokoiłem, bo mi się przypomniał wymieniony serial.
  Powstaje pytanie tylko, czy warto robić wokół takich głupich i prawdopodobnie niezbyt przemyślanych porównań taką wrzawę jaką robimy.
  Temu osobnikowi przecież o to chodzi, aby było głośno. Są przecież tacy ludzie, którym intelektu nie staje to walą w bęben… Przecież w innym przypadku nikt by ich nie zauważył. A tu proszę… Ile wpisów!
  On czyta prawdopodobnie te nasze wzburzone komentarze w zaciszu domowym i śmieje się do rozpuku z dwoma lub kilkoma przyjaciółmi (nie wierzę, żeby ich było więcej!) o podobnej ilości szarych komórek, chełpiąc się zadymą jaką uczynił.
  Nie sądzę moi szanowni MLM-owcy, aby zamarzyła Wam się Święta Inkwizycja, która miałaby się zajmować takimi przypadkami… Nie macie na co tracić energii? Nie znacie takich kretyńskich wypowiedzi z codzienności? Czy nie lepiej tę kupę zostawić, tak jak to robią prawie wszyscy właściciele psów…?
  Pozdrawiam

  • Alina, Styczeń 25, 2011, 4:06 pm

  Odpowiedz

  Ja uważam że ten facet to robi wokół siebie zwykła reklamę ale kosztem
  takiego tematu ,którego akurat nie powinno się dotykać.
  Uważam to za wielkie ch…stwo ale są niestesty ludzie którzy dla kariery i rozgłosu posuną się nawet do takiego czegoś.Brak mi słów dlatego nie bedę się rozpisywała ale dla mnie ten facet nie istnieje i nawet nie chce wymieniać jego nazwiska bo im wiecej bedziemy je wymieniać tym bardziej się nam utrwali i podświadomie będziemy go szukać w internecie a ja tego nie chce.
  Pozdrawiam

 5. Odpowiedz

  Biznes się wali gość sobie reklamę robi ,ale żeby w ten sposób porządnych ludzi obrażać.Pewno jego rodzina w czasie wojny miała bardzo dużo szczęścia i nie miał mu kto wyjaśnić co to był faszyzm.

 6. Odpowiedz

  Przepraszam. Broń Boże, żadnych pulicerów, jakiegokolwiek wyróżnienia, negatywnego również. Niech ten nieczłowiek krztusi się własnymi poglądami. My, normalni ludzie tego nie akceptujemy, nawet jako prowokację.
  Pozdrawiam. Leszek P.

  • Marcin, Styczeń 24, 2011, 10:27 am

  Odpowiedz

  tak tak Piotrze odpowiedni obrazek na samej gorze do komentarza pana Mariusza..!

  • Liliana, Styczeń 23, 2011, 10:31 pm

  Odpowiedz

  Moi Drodzy! Jakie to polskie…Pan Mariusz Cz.ma chorą wątrobę, którą pilnie powinien oczyścić, radziłabym też sprawdzic serce. Niestety często nie myślimy swoimi myślami. Gdzieś coś,ktoś i…możemy odreagować emocje chorego organizmu. Pani Zofia podsumowała to jednym ,trafnym zdaniem. Martwi mnie bardziej opinia
  “ekspertów”. 30lat temu prof. Aleksandrowicz, wspaniały lekarz pisał
  ze u nas nie ma profilaktyki. Jest tylko wczesne wykrywanie, które sprowadza się do póżnego wykrywania w czwartym stadium nowotworu. Dzisiaj nic się nie zmieniło dzięki “ekspertom”. MLM z lepszymi lub gorszymi produktami robi wspaniałą pracę na rzecz przyszłych pokoleń
  Uczy ludzi , ze życie jest zbyt cenne zeby zostawiać je tylko w rękach “ekspertow”/ nasze zdrowie zależy tylko w 10% od służby zdrowia wg pól zdrowotnych Lalonda a w 53%!!! to nasz styl życia a w nim też picie Alveo, Dr.Nony, Noni… No cóz, ktos jest open mind
  lub jak mistrz powiedział: jeżeli uważasz, żę jesteś mądry i dobry to już nie jest to ani mądre ani dobre. Z zyczeniami sukcesów liliana

  • Wojtek, Styczeń 23, 2011, 10:13 pm

  Odpowiedz

  Czasami myślę,że to dobrze, ze są tacy ortodoksi, bo byłoby za słodko.
  Jeżeli gość tak naprawdę myśli, … no cóż,każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale wypowiadając je publicznie musi mieć świadomość ich mocy i rażenia.
  myślę również, że gość wypowiedział swoją opinię za wcześnie nie “wyczuwając” Twojego dzisiejszego, a jakże znamiennego przesłania ze śmierdzącym tematem w tle.
  …a może po prostu gość jest tak dobry w swoim fachu?!
  … mówią że reklama czyni cuda!?

  • Leszek, Styczeń 23, 2011, 9:51 pm

  Odpowiedz

  A ja uważam że odrzucając tą całą Faszystowską ideologię i ich haniebne czyny to oni byli niezłymi LIDERAMI… Więc czemu nie…

  • Ewa, Styczeń 20, 2011, 11:58 am

  Odpowiedz

  Też myślę, że chciał zwrócić na siebie uwagę w myśl zasady, że nich piszą źle byle tylko pisali. A może to tylko taka prowokacja??
  pozdrawiam

  • Joanna, Styczeń 14, 2011, 6:22 pm

  Odpowiedz

  Widać “ten pan” musiał jakoś się zareklamować, może interesy idą fatalnie? Narobić koło siebie szumu, wywołać skandal, bo to jest skandal, to zaistnieć.
  Czy nie takie ostatnio zaczynają panować standardy?
  Smutne to.
  A reakcja panów Piotra i Macieja i ich odpowiedź, jak najbardziej właściwa.
  Pozdrawiam Joanna

  • Paweł, Styczeń 13, 2011, 5:53 pm

  Odpowiedz

  Witam ! Osobiście nie działam w żadnym MLM ale mam znajomych którzy sobie prowadzą biznes w lepszej i gorszej formie- zależy od preferencji ludzi :).

  Te porównania z Hitlerowcami wiążą się z braku argumentacji która prowadzi do skrajnych porównań :).Podobne zachowania można zauważyć w finansach , jak czegoś się nie rozumie to jest odrazu złe- ludzie zakładają konta osobiste z opłatą miesięczną za 20 zł a potem mówią że banki to złodzieje :D.

  Najbardziej mnie dziwi to , że osoba która zajmuje się reklamą -każdego dnia zastanawia się jak zmanipulować konsumenta- ma poglądy w/w treści.

  Pozdrawiam Paweł
  Subiektywnie o finansach

  • Piotr, Styczeń 13, 2011, 12:02 am

  Odpowiedz

  Ok, Już będę grzeczny, ale co cham to cham! ;)))

  • Piotr, Styczeń 12, 2011, 6:17 pm

  Odpowiedz

  A to cham. Koleżka Czerwo wykazał się mega inteligencją.
  Ciekawe czy wie, że to właśnie Gebels wprowadził 60-cio godzinny tydzień pracy i zakazał wszelakich form rozrywki – a więc to ni w ząb nie podobne do MLM. Tych co znam lubią imprezować i pracują kiedy chcą.
  Koleżka Czerwo nie zna ani Gebelsa, ani historii, ani MLM’u. Jak więc ma to porównywać?
  Mega debil.

   • admin, Styczeń 12, 2011, 7:06 pm
   • Autor

   Odpowiedz

   Proszę bez przegięć w drugą stronę! :)

  • Adam, Styczeń 12, 2011, 3:03 pm

  Odpowiedz

  Działam w marketingu sieciowym od dwóch lat z dwoma braćmi i mamą.
  Pan Mariusz Czerwiński właściciel agencji reklamowej Invest-Land z Łodzi jest u nas skończony w każdej dziedzinie życia.
  Interesuje się historią Polski od szkoły podstawowej.
  To jak byli traktowani Polacy jest niewyobrażalne, a w sumie było to stosunkowo niedawno, kilkadziesiąt lat temu.
  MLM to sposób na życie, na biznes, coś nowego co zaistniało w XX wieku. Od 3 lat pracuje na etacie w dużej korporacji: stres – łapówki – szantaż – zastraszanie są na porządku dziennym. Tak jest w dużych firmach w Polsce.
  Ludzie mają różne poglądy na temat MLM ponieważ nie wiedzą jakie ten marketing daje możliwości, lub został Im źle przedstawiony.
  Określenie, że nasze działania marketingowe są podobne do nazistowskich jest ciosem nie poniżej pasa, właśnie odwrotnie, jest ciosem w nasze serca.
  Nastały ciężkie czasy dla wszystkich ludzi. Kryzys za kryzysem…
  Nikt już nie pracuje 30 lat na jednym stanowisku.
  Ciekawe czy pan Czerwiński ma takie czyste sumienie?
  Po ilu trupach przeszedł, żeby utrzymać się w branży reklamowej!
  Proponuje wszystkich dobrze zapamiętać tego Pana i nie dać mu zarobić ani grosza w Naszym kraju.
  Pozdrawiam
  Adam

 7. Odpowiedz

  Pan piszący o nazistach widocznie nie ma zapewne wiedzy na ich temat skoro porównuje do działań MLM.

  Jednak jeżeli ją ma to powinien wiedzieć że naziści nie tolerowali oszczerstw i wymierzali dotkliwe kary za plugastwa.

  Szanowny Pan powinien dobrze z inwigilować swoją rodzinę być może czai się gdzieś kuzyn nazista z MLM.

  Natomiast napoju Alveo nie próbowałem. Ale myślę, a nawet jestem pewien że więcej przynosi zdrowia niż nie jeden lekarz ekspert.

  Więc pijmy na zdrowie:)

  • Darek, Styczeń 11, 2011, 11:58 am

  Odpowiedz

  W MLM placi ostatni, zamiast narzekac trzeba wziasc sie do pracy ruszyc glowa i byc na szczycie, racja to trudne ale sie oplaca.

 8. Odpowiedz

  Mnie interesują wypowiedzi mądrych biotechnologów i wielu autorytetów medycznych, którzy potwierdzili wartość Alveo). Akuna, to moja konkurencja, gdyż promuję produkty Nutrilite (Amway). Sam się jednak znacznie lepiej czułem, jak piłem ten preparat, niż przed. Ale to pewnie była autosugestia, byłem zniwewolony;)))O kacu nie wspomnę- z wielkim rozczuleniem wspominam te chwile, jak piłem Alveo- to naprawdę szok- detoksykacja na pewno działała:). W Andach też miałem lepszą wydolność niż inni. Koleżanki mi tez mówiły, że nie powinienem przestawać tego pić;))).Dajcie, chłopaki, spokój Pani Grażynce- bez twarzy i nazwiska, która ma niemal milion wejść, lecz boi się pokazać gdzie:)))

 9. Odpowiedz

  @Wojciech Stępkowski
  MLM budzi kontrowersje w naszym społeczeństwie od przeszło 15 lat więc mnie nie dziwi, że są tacy co jadą po bandzie jak M.Cz
  To kwestia kultury osobistej, no ale tym razem to lekkie przegięcie, choć pewnie za kilka dni będzie po temacie.

  • Marzena, Styczeń 7, 2011, 10:51 am

  Odpowiedz

  Pani Wando, ja tylko zadaję pytania i czytam to, co Akuna zamieszcza w swoich materiałach. A że przypadkowo jestem osobą myślącą, a także mającą jednak jakąś wiedzę z dziedzin takich jak biologia, medycyna, genetyka to mam chyba słuszne prawo by wyciągać wnioski.

  Nie mam też ochoty na kolejną dyskusję. Pan Piotr ceniąc forum takie jak Golden Line, sądzę że doceni również argumenty ekspertów z grupy biotechnologia, na temat materiałów promocyjnych, wywiadów z “autorytetami” gdzie pisze się głupoty (bo inaczej nazwać tego nie można) na temat rzekomych efektów działania preparatu Alveo, ale nie tylko, również kłamliwe teksty na temat zdrowia w ogóle.

  Pani argument to taki, że Alveo pomaga Pani rodzinie, proponuję zapoznać się z naukowymi badaniami n/t efektu Placebo. Podpowiem – preparatu obojętne, również w ocenie pacjenta pomagają. A mnie interesują fakty, naukowe dowody, natomiast już na pewno nie przejdę obojętnie wobec kłamstw, które publikuje Akuna, takich jak w tym artykule:
  http://www.alveo-akuna.pl/artykul,9,Detoksykacja-na-co-dzien.html

  to są bzdury i żaden sanujący się lekarz/farmaceuta/biotechnolog się pod czymś takim nie podpisze, a jeszcze więcej – wytknie bzdury i niespójności, których jest tu od groma, co zresztą po części zrobili właśnie eksperci na grupie Biotechnologia – forum Golden Line.

  żegnam szanowne towarzystwo :)

   • admin, Styczeń 7, 2011, 2:14 pm
   • Autor

   Odpowiedz

   Marzena ja doceniam wszystko zawsze i wszędzie nawet to, że wiesz zawsze i wszędzie lepiej i, że masz więcej plusów niż Maciejewski i, że trawa jest zielona.
   Tutaj są nawet super tematy na temat akuny, więc warto tam się wypowiadać na temat tego czy zioło to brednie czy nie.
   tutaj podyskutujmy sobie na temat mlm a nazizm :)

 10. Odpowiedz

  Zawsze mnie zastanawiało o co walczą ludzie pokroju Czerwińskiego ? O co ? O “zbawienie” świata przed “tą plagą MLM” ? Jaki mają w tym cel, że chce im się czytać wątki ? Takie osoby są zakompleksione do tego stopnia, że nie będą przyjmować żadnych argumentów opartych na faktach, tylko prowadzą swoje krucjaty, że czasu im na to nie szkoda ?

  • wanda, Styczeń 7, 2011, 8:55 am

  Odpowiedz

  Mam pytanie do Marzeny , a co Pani wie na temat działania tego preparatu że się wypowiada ?.
  Ja ALVEO stosuję /już parę lat/, nie sprzedaję i mogę o tym preparacie powiedzieć same plusy , moja rodzina zresztą również.
  Nie rozumiem takiego podejścia do sprawy,dlaczego Pani to robi ?

 11. Odpowiedz

  Z całym szacunkiem, gość już ma pozamiatane wśród tych, którzy się o tym dowiedzą!…

  Taka to cena za bezmyślność!…
  Lepiej dla niego, żeby z tą branżą nie miał nic wspólnego po takim stwierdzeniu!

  • Marzena, Styczeń 6, 2011, 10:17 pm

  Odpowiedz

  Ale oni zaopiniowali nie produkt, ale Wasze materiały promocyjne, czyli teksty, które wrzucacie w net i do gazetek (tu wywiad z jakimś dr) na temat tego konkretnego preparatu. I okazuje się, że publikujecie bzdury..

  A swoją drogą.. jaką ten blog ma statystykę? Mój (na Onecie) ma ponad 800 000 wejść :)) Dodam 800 000 unikalnych IP (w 3 lata). Ale linka raczej nie dam, bo jak coś napiszę o MLM to będziecie mi tam bluzgać w nieskończoność :)

   • admin, Styczeń 6, 2011, 10:31 pm
   • Autor

   Odpowiedz

   To zgłoś to do rady etyki reklamy przy UOKiK i po sprawie.
   A co ma ilość wejść do nazywania ludzi nazistami?

  • Marzena, Styczeń 6, 2011, 10:06 pm

  Odpowiedz

  Gratuluję odwagi.

  A co do portalu Golden Line, na grupie Biotechnologia wypowiedziały się osoby – eksperci w sprawie preparatu, którym Pan handluje. W kontekście wniosków tychże osób, rzeczywiście – działacie conajmniej nieetycznie. I mydlicie ludziom oczy, m.in kłamliwymi artykułami na temat preparatu Alveo.

   • admin, Styczeń 6, 2011, 10:09 pm
   • Autor

   Odpowiedz

   Zawsze na to dostarczałem badanie z IRiPZ razem z wynikiem chromomatografii gazowej , tam jest wszystko co potrzeba kręgom medycznym lub ekspertom od biotechnologii do opiniowania tego produktu.

  • Kamil, Styczeń 6, 2011, 9:41 pm

  Odpowiedz

  Super odpowiedź Pani Zofii na temat “mądrości” przekazywanych przez Mariusza Czerwińskiego.
  Wywiad super, odcinek również.
  Pozdrawiam serdecznie
  Kamil Tracz

  • Dawid, Styczeń 6, 2011, 9:08 pm

  Odpowiedz

  Po przeczytaniu 1/3 tekstu pomyślałem kolejny nominowany do Pulitzera, czytając dalej okazało się, że miałem racje. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że są jeszcze tacy ludzie na świecie, którzy pilnują porządku w sieci i nie tylko. Zarówno wśród fanatycznych przeciwników MLM jak i nieuczciwych przedstawicieli oraz całych firm działających w Polsce niewątpliwie zasługujących na obecność na czarnej liście. A Pana Czerwińskiego wpieprzył bym do Oświęcimia, by zasmakował cierpienia jakie przeżyła Pani Zofia, może wtedy jego wypowiedzi nabrały by choć odrobinę rzetelności.

  • Rafal, Styczeń 6, 2011, 8:42 pm

  Odpowiedz

  Ja na forum wizaz dostałem bana za skrytykowanie etatu. A do piramidy finansowej MLM można sobie porównywać jak się tylko chce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.