Kategorie

Amway – system szkoleń


Warning: Illegal string offset 'width' in /home/users/annatomala/public_html/piotrwajszczak_test/wp-content/themes/franz-josef/inc/loop.php on line 894

Szkoła biznesu (system edukacyjny)
Robert Kiyosaki w swojej książce Szkoła biznesu wyraźnie zaznacza, iż kluczowym czynnikiem w wyznaczeniu potencjału rozwoju w danym planie mlm nie jest produkt czy firma, z którą przedsiębiorca współpracuje. Najważniejszym jest szkoła biznesu, zasoby dostępnej wiedzy.

Plan marketingowy i system wyróżnień Amway to narzędzie służące Przedsiębiorcom Amway do generowania przychodów. Jednak najlepsze narzędzie staje się bezużyteczne w przypadku, gdy nie wiadomo jak tym narzędziem się posługiwać, gdy nieznane jest know how. Know how dla Przedsiębiorcy Amway jest szkoła biznesu (system edukacyjny), zadaniem której jest podawać wiedzę o tajnikach strategii budowania biznesu w taki sposób, aby każdy początkujący Przedsiębiorca Amway mógł, stawiając pierwsze kroki, uniknąć możliwie najwięcej błędów. Szkoła biznesu jest zatem swojego rodzaju wydeptaną ścieżką, którą doszła do celu niejedna osoba, zostawiając na poboczu dla każdego dostępne wnioski, wyciągnięte ze swoich porażek i błędów.
Największą na świecie taką szkołą jest Yager Group, powstała w 1964 roku. Z niej na dzień dzisiejszy wywodzi się około 2000 liderów zarabiających od 1.000.000 USD rocznie wzwyż. Spośród tych liderów nie może obyć się bez wyróżnienia państwa Zofii i Zbigniewa Rek, którzy będąc emigrantami w USA, w latach 90-tych “przywieźli” możliwości Amway do Polski. Dzięki tym ludziom o Amway usłyszała cała Polonia w Europie, a za nimi inne nacje.
Państwo Zofia i Zbigniew Rek, porzucając karierę profesorów uczelni, dzisiaj są liderami dla dziesiątek tysięcy ludzi biznesu rozsianych po całym świecie. Osiągnąwszy w roku 2009 poziom Podwójnego Diamentu (Double Diamond) pomogli setkom osób stać się niezależnymi finansowo. Jesteśmy więc w sytuacji, gdzie Przedsiębiorca Amway ma do wyboru bardzo dużą liczbę nauczycieli, wśród których sam może wybrać tych najbardziej jemu odpowiadających. Uniwersalizm i personalizacja nauczania jest na bardzo wysokim poziomie. Każdy dobiera sobie nauczyciela, który jemu odpowiada.

Edukacja w Yager Group pochodzi z książek, materiałów audio i konferencji na żywo, przy czym zaznaczyć mocno należy, że korzystanie z każdego z tych źródeł jest dobrowolne i nieobowiązkowe. Książki pochodzą ze zbiorów własnych Yager Group i rekomendowanych pozycji ogólnodostępnych. Podobnie jest z materiałami audio. W roku kalendarzowym odbywają się 3 główne konferencje w miesiącach: luty, czerwiec i październik. Oprócz głównych konferencji, w niektórych miastach Polski odbywają się konferencje lokalne, których harmonogram jest podawany na bieżąco.

Suma sumarum, każdy kto tylko chce zdefiniować swoje cele do osiągnięcia, kto jest gotów pracować i traktować swój biznes jako właśnie biznes, każdy, kto jest w stanie zdjąć kapelusz z głowy i po prostu słuchać tych, co już dużo osiągnęli – każda taka osoba może stać się Przedsiębiorcą Amway, zacząć zdobywać wiedzę w Yager Group i osiągnąć cele, które sobie postawi.

Powyższy tekst opublikowałem gościnnie Wojciechowi Stępkowskiemu www.stepkowski.net

1 komentarz

    • Tomasz, Kwiecień 17, 2011, 7:07 am

    Odpowiedz

    Wspólna ciężka praca,wzajemna motywacja i jasno postawione cele.Nie potrzeba tu aż nadmiernego systemu który częściej przeszkadza niż pomaga.
    Pozdrawiam
    Współpracownik Amway Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.