Kategorie

Getin Leasing opinia… tragiczny leasing samochodowy.

Dostałem napadu szału normalnie, przecież ta firma to jakiś jeden wielki bajzel, albo mają ludzi w dupie i tyle. Wszystko jest z nią dobrze do momentu kiedy nagle coś potrzeba poza płaceniem…. no ale jak wygląda moja historia starcia z korporacją, stracone nerwy i wykończony telefon…

Po wielkich debatach z mechanikami Renault i nie tylko, po namowie właśnie mechaników Renault, założyłem instalacje gazową z której jestem bardzo zadowolony, instalacja jest a auto kisi na kołkach bowiem Getin Leasing przez 45dni nie mógł załatwić pierdoły, co najlepsze telefony podawane przez Getin Leasing są totalnie olewane przez pracowników. Wyobraźcie sobie jak trzeba być wkur… i zdesperowanym aby nagrywać rozpaczliwe próby dodzwonienia się do firmy. Dodatkowo olewacze klientów z Getin Leasing po 45 dniach odesłali mi fakturę i ciągle nie mam kompensaty. Jednym słowem firma kazała mi zapłacić 40zł netto za zgodę za instalację, następnie kazała mi posłać papiery aby mogła zrobić umowę kompensacyjną oraz wysłać fakturę za instalację wystawioną na Getin Leasing. Po latach świetlnych kiedy 2 tygodnie nie mogłem się dodzwonić, nastepnie dostałem listę GSM z telefonami do ludzi co pojęcia nie mają o co chodzi, następnie dostałem tel do biedaka z Getinu co się tym niby zajmuje a on papierów nie miał, już to załatwia, załatwił, nie ma papierów itd… koniec końców Getin mi odesłał dowód z wbitką i ku mojemu zdziwieniu tę cholerna fakturę. Czyli dalej nie mogę wpuścić w koszty swojego zakupu + w tym burdelu jaki Getin Leasing ma u siebie ( o dziwo burdel jest wszędzie poza działem windykacji, bo to to akurat działa prima sort, sam płacę terminowo, ale można się naczytać jaki to sprawny dział :) ) faktura z przed 2 miesięcy się im pewnie przedawni.


Aktualnie wysyłam im reklamację gdzie będę żądał rekompensaty za 1,5 miesiąca trzymania auta na kołkach + faktury kompensacyjnej. Ciekawe czy też to będą w dupie mieli czy nie, opiszę to na blogu.

Podsumowując, chcesz stracić nerwy kup sobie leasing w Getin Leasing.

Nadmienię, że ich hasło reklamowe ” Pomagamy rosnąć” powinno być uzupełnione o  WKURWIENIU KLIENTA!

I wiecie co jest przykre, przy podpisywaniu umowy, przesympatyczna pracownica Getin Leasing naprawdę stanęła na głowie, aby człowiek był zadowolony jednak pomimo stawania na głowie nie była w stanie nic wskórać. Przez parę lat polecałem ludziom Getin Leasing, jednak o tej historii sugeruję OMIJAĆ TĘ FIRMĘ Z DALEKA!!!! Jest tyle innych firm, że można spokojnie sobie leasing załatwić gdzie indziej i nie dostać szewskiej pasji jak coś od Leasingu potrzeba.

Korporacja jak się patrzy, wydupcyć z kasy i pałuj się kliencie jak coś potrzebujesz, a potem będą wydawać miliony na speców od zarządzania kryzysowego w necie….

A niby leasing samochodowy ma służyć szybkiemu wpuszczeniu w koszty sporej kwoty której się nie da zaksięgować kupując auto za gotówkę/kredyt, do tego ma służyć spokojnemu użytkowaniu samochodu, ale leasing samochodowy firmy Getin Leasing zapewnia dodatkowe atrakcje, atrakcyjnie pozbędziesz się dodatkowej gotówki i zedrzesz nerwy przy telefonie!

Kończąc temat normalnie jak na obrazku tytułowym, powiesić się w tej sprawie idzie….

Co będzie z pisemną reklamacją + kompensatą a jakże poinformuję was niedługo… no albo długo…. bo Bóg jeden wie ile oni mogą rozpatrywać reklamacje, jak pierdoły w 40 dni załatwiają.

    • Jaro, Luty 20, 2017, 10:57 am

    Odpowiedz

    Nie POLECAM TYCH ZŁODZIEI klienta mają w dupie ludzie tam pracujący moim zdanie są z jakiejś łapanki brak kompetencji Ja osobiście po zakończeniu umowy idę z tymi kretynami do sądu Wole płacić droższy leasing w innej firmie niż użerać się z tymi MATOŁAMI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.